טיפול באדנואיד ללא ניתוח- ד"ר ניר ברוש רופא MD והומאופת

שוב מתעוררים בלילה מהנחירות של הילד הישן בחדר הסמוך. כמה עוד אפשר לשמוע את האהוב הקטן, מתקשה כך לנשום במהלך שנת הלילה שלו. במשך היום הנזלת בכל עבר, ודלקות האוזניים החוזרות כבר משגעות אתכם- כל שני וחמישי אתם בביקור אצל הרופא שרושם לכם שוב ושוב אנטיביוטיקה. ומה עם מערכת החיסון של הילד? זה לא מחליש אותו? ספק עולה בליבכם.

אז ניסיתם אנטיביוטיקה מניעתית ולא עזר, ועכשיו מציעים לכם ניתוח. ניתוח, עם הרדמה מלאה לכזה גוף קטן ופגיע? זה לא נשמע לכם הגיוני, ואתם עומדים חסרי אונים ואובדי עצות מול צומת של החלטה בחייכם.  אילו רק היה פתרון אחר, טבעי יותר, עדין, ויעיל, שהיה עוזר לילדכם הרך להירפא מהמצב חסר השליטה הזה שפלש כך לחייכם, אתם חושבים לעצמכם בסתר הלב.  

הסיפור הקצר הזה ממחיש את מה שחווים הורים לילדים עם אדנואיד או שקד שלישי. והאמת היא שיש מה לעשות בעניין, ואפשר להביא לסיום את הנחירות, והלילות הארוכים של הדאגה, ואת הריצה האינסופית שלכם אחרי הילד עם הטישו כדי לקנח לו את האף, ואת כמויות האנטיביוטיקה האינסופיות שאתם נותנים לו, כשכל גרם בגופכם צועק מבפנים שזה לא בסדר.

האדנואיד הוא בסך הכל רקמה טבעית, שיושבת בין האף ללוע, וככזו היא מיועדת ככל הנראה לשמור שחיידקים ושאר מזהמים לא ייכנסו לתוך הגוף מחלל האף. המשמעות היא שלאדנואיד יש משמעות מבחינה חיסונית, ממש כמו לשקדים שנמצאים בין הפה ללוע. אלו הם 'השומרים האמיצים' של מערכת החיסון שנמצאים בקו החזית שפונה אל העולם, ברובד החשוף ביותר אל החוץ, ולכן מוטב שיישארו שם וימשיכו למלא את תפקידם מאשר להוציא אותם בניתוח.

הורים רבים מגיעים אליי במצב דומה של ייאוש, ופחד מהניתוח הכרוך בהרדמה מלאה, ואני לפני הכל מרגיע, שיש פיתרון הומאופתי לבעיה, שבו הם לא יצטרכו לחשוף את בנם או בתם לטיפולים מהסוג הזה.

רק לאחרונה טיפלתי בילד מקסים בן שנתיים, שהוריו הגיעו אליי מיואשים מרוב אנטיביוטיקה שהוא קיבל ללא הועיל, ומכך שהפיתרון היחיד הנוסף שהוצע להם הוא ניתוח, שממנו חששו. לאחר כשלושה שבועות בטיפול מצבו השתפר משמעותית, ולאחר כשלושה חודשים כבר לא נותר כל זכר מהבעיה. האמא כתבה לי לאחרונה מכתב מרגש, שבו היא תיארה כמה היא מאושרת שהם פנו לטיפול ההומאופתי, והגיעו אליי, ושמאז חייהם השתנו- לא עוד טישו, לא עוד נחירות ולילות לא שקטים, ללא אנטיביוטיקה, וללא נוזלים באוזניים ודלקות חוזרות ונשנות. וכמובן, ללא ניתוח. 

יש פתרון לשקד שלישי (אדנואיד) – טבעי, פשוט, עדין ואפקטיבי, בדרך ההומאופתית והרפואה הטבעית.

לפרטים התקשרו אליי 072-2713193
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.