חדש!!!

כיצד תבנו סדר יום שיקדם את ילדכם בלימודים וישפר יכולות קשב וריכוז!

קורס מיוחד בוידאו להורים, עם עצות וכלים מעשיים ליישום מיידי- הורידו כאן בחינם 

(קורס בן 10 שיעורים עם ד"ר ניר ברוש MD שניתן כשירות לציבור בחינם)

 

ד"ר ניר ברוש MD- רופא והומאופת הפרעות קשב ריכוז והיפראקטיביות

לא חייבים תרופות כימיות כריטלין וקונצרטה– יש טיפול רפואי יעיל שמוכיח את עצמו בפועל עבור ילדים ובני נוער רבים מאוד!

הפרעות קשב וריכוז הן בעיה ברת טיפול, שאותה ניתן לאזן באמצעים רפואיים ומוכחים מחקרית יעילים ביותר. לא חייבים ריטלין וקונצטרה שהינן תרופות כימיות חזקות שמשנות את ההרכב הכימי של המוח. 

כרופא והומאופת אני מטפל בילדים ובני נוער רבים שסובלים מהפרעות קשב וריכוז, שמראים שיפורים מרשימים מאוד במהלך הטיפול וההנחיה. גם הילדים וגם ההורים מבינים במהלך התהליך שלא חייבים לסבול מהבעיה, וגם לא חייבים להשתמש בתרופות כימיות. והתוצאות, מצוינות!

אז אם אתם מרגישים שאפשר לטפל בהפרעות קשב וריכוז אחרת, צרו איתי קשר כדי ללמוד עוד על הבעיה וכדי לשמוע כיצד תוכלו גם אתם  להעלות את חייכם וחיי ילדיכם על הנתיב הנכון לשיפור הקשב והריכוז והפחתת ההיפראקטיביות. בלי כימיה, בלי חומרים מזיקים, בדרך רפואית יעילה ביותר שמוכיחה את עצמה שוב ושוב בפועל. 

מה מספרים המטופלים:

"עם ד"ר ניר ברוש זה היה שונה מדברים אחרים שעשיתי, כבר מהשבועיים הראשונים התחלתי להרגיש שדברים משתנים…מכיוון שאני יכול לקחת על עצמי דברים ולדעת שאוכל לסיים אותם ובזמן טוב או סביר. נשמע פשוט אבל לי זה היה אתגר רציני לפני כן שגרם לי להרבה מתח ותסכול." אלירן, סבל מהפרעות קשב וריכוז.

"הודות לטיפול ולאכפתיות של ד"ר ברוש, בתי הצטיינה בבחינות הסיום בבית הספר, והיא נרגשת וגאה בהישגיה. ד"ר ברוש עזר לבתי להשיג הרבה יותר מאשר תוצאות טובות בבחינות בבית הספר. הוא עזר לה להבין שהיא יכולה להשיג כל דבר בחייה שאליו היא מפנה את מלוא תשומת הלב והאנרגיה שלה." מרים, אמא לנערה עם הפרעות קשב וריכוז

 "ד"ר ניר שלום, מתרגשת לספר שבננו מקבל מחר תעודת פליאה על התקדמות משמעותית בהתנהגות…" קרן, אמא לילד בכיתה א' שהגיע עם בעיות קשב ואימפולסיביות ובסיום השנה קיבל תעודת הצטיינות על התנהגותו 

רוצים לשמוע עוד על הגישה הרפואית של ד"ר ברוש לטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

התקשרו לטלפון 072-2713193, או השאירו פרטיכם בתיבת צור קשר משמאל (נא למלא בבירור את סיבת הפנייה)–> –> –> 

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.