ד"ר ניר ברוש- שאלות ותשובות נפוצות FAQ 

שלום וברוכים הבאים,

דף זה נועד לעזור לכם למצוא תשובות לשאלות נפוצות לגבי הטיפול במרפאה של ד"ר ברוש ואנו מקווים שתמצאו את התשובות לשאלות שלכם לקראת הטיפול:

היכן נמצאת המרפאה?

ד"ר ברוש מתגורר בברלין גרמניה ומגיע לימי טיפולים בישראל אחת לשלושה חודשים בממוצע. קבלת מטופלים מתבצעת במסגרת המרפאה און-ליין שמספקת טיפול ושירות רפואי בעזרת שיחת וידאו-צ'אט, ובנוסף בהתאם לזמינות ניתן לתאם תורים למרפאה בתל אביב הממוקמת ברחוב בית הלל 18 (שכונת מונטיפיורי בצמוד לעזריאלי).  

כיצד אוכל לדעת האם ניתן לטפל בבעיה שלי?

לפני כל טיפול נעשית שיחה מקדימה עם צוות המרפאה כדי לראות האם הטיפול במרפאה מתאים לבעיה ממנה את/ה סובל/ת. במידה וניתן לעזור לך  על ידי טיפול במרפאה יוצע לך מועד לטיפול; במקרים בהם לא ניתן לעזור בעזרת הטיפול במרפאה נמליץ לך על פנייה לטיפולים או מומחים מומלצים בתחומי טיפול שמתאימים יותר עבורך. בכל מקרה- המטופלים שמתקבלים לטיפול במרפאה הינם אך ורק מי שהרופא סבור שניתן לעזור להם בעזרת הטיפול.

תוך כמה זמן אוכל לראות הטבה ושיפור במהלך הטיפול?

הזמן לשיפור תלוי בכמה גורמים ומשתנה בין בעיה לבעיה ובין מטופל למטופל. ככל שהבעיה הופיעה קרוב יותר למועד הטיפול השיפור מגיע מהר יותר בדרך כלל, ולבעיות ממושכות משך הזמן לשיפור עשוי להיות ממושך יותר. בכל מקרה במהלך השבועות הראשונים לטיפול רוב המטופלים חווים שיפור בסימפטומים הבעייתיים, ועלייה מובחנת באיכות החיים שלהם.

בילדים התגובה והשיפור בדרך כלל מהירים מאוד, ותוך מספר שבועות ניתן לראות שיפור משמעותי במצב ובבעיה שבטיפול, גם כאשר מדובר בבעיות כרוניות וממושכות.

האם ניתן לשלב את הטיפול עם טיפולים קיימים?

כן. במידה וישנו שימוש בתרופות קונבנציונאליות יש להמשיך את הטיפול בהן כרגיל, עד לנקודה שבו ייראה שיפור מספק בטיפול וניתן יהיה להפחית מינונים או להפסיק נטילה (לפי הנחיית הרופא בלבד).

יחד עם זאת המצב האידיאלי לטיפול הוא כזה שבו יש שימוש מינימאלי בתרופות אחרות/ נוספות, וזהו המצב שבו קצב התקדמות הטיפול הוא המהיר ביותר. כאשר ישנו שימוש בתרופות כימיות הטיפול הינו הדרגתי ומתון יותר על פי רוב, אך גם כאן נראים שיפורים באותם טווחי זמן כפי שצוין.

מהן עלויות הטיפול במרפאה?

מסגרת הטיפול כוללת אבחון מעמיק וטיפול ראשון שהינו ממושך יותר, כשעה ורבע ולעתים אף יותר, שבסיומו מותאמת התרופה ההומאופתית יחד עם הנחיות בריאות נוספות לשיפור וריפוי הבעיה בה אתם מעוניינים לטפל. עלותו של טיפול זה היא 850 ₪.

לאחר חודש וחצי בממוצע הרופא יזמין אתכם לטיפול שני, שמטרתו היא לקבוע את המשך הטיפול ולהבטיח התייצבות של המצב הבריאותי לאורך זמן. משך הטיפול השני הוא כ3/4 שעה, ועלותו היא 370 ₪.    

במשך הטיפול תוכלו להיות בקשר עם המרפאה בטלפון 072-2713193, שעות הייעוץ הטלפוני עבור מטופלי המרפאה הן בימים ב' ו-ה' בכל שבוע, בין השעות 13:00-14:00. בזמנים אלו ד"ר ברוש עונה אישית לטלפונים למטרת עדכונים ומענה לשאלות. 

האם ישנן עלויות נוספות לטיפול?

ישנה עלות מינימלית של תרופה הומאופתית. תרופה זו תוזמן לכם בהזמנה אישית מבית מרקחת הומאופתי מורשה, ועלותה היא בדרך כלל 30-40 ₪ לתרופה שמספיקה לחודשיים בממוצע. התשלום מתבצע בנפרד מול בית המרקחת ההומאופתי. 

אנו תקווה ששאלות ותשובות אלו עזרו לכם להבין את מסגרת הטיפול, ובמידה ויש לכם שאלה שלא נענתה כאן, תוכלו לפנות אלינו בטלפון 072-2713193 או במייל drbroshnir@gmail.com
רפואה שלמה!צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.