טיפול הומאופתי בקוליטיס, טיפול הומאופתי בקרוהן

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח במחלות המעי הדלקתיות, קרוהן וקוליטיס. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיות אלו על ידי טיפול בהומיאופתיה.

קרוהן וקוליטיס הן שתי מחלות מעיים קשות ומגבילות מאוד. הסימפטומים במערכת העיכול יכולים לנוע בטווח של מסימפטומים קלים והפרעות מינימליות לתפקוד היומי, ועד הפרעות קשות ביותר עם כאבים, שינויים ביציאות, וסבל רב. במקרים קשים מאוד יש לעיתים צורך בניתוח להסרת קטעי המעי החולה.

אחוזי ההצלחה בריפוי מחלות אלו הינם גבוהים ביותר. מבין מטופלי היו אף כאלו שעמדו לפני ניתוח והטיפול ההומיאופתי עזר להם להימנע מכך. הטיפול מוצלח מאוד בכלל הגילאים, כולל בגיל הילדות, ובכל טווח הסימפטומים.  

 

תיאור המקרה:

ד', אישה בת 68, הגיעה אליי במצב מיואש. משך שנים רבות היא סבלה ממחלת קוליטיס, אשר התבטאה אצלה בעצירות, תחושת מלאות בבטן, גירודים ועוד. במהלך השנים היא השתמשה במשלשלים רבים, ניסתה טיפולים שונים והבעיה רק הלכה והחמירה. בתחילת הטיפול מצבה הנפשי היה קשה, עם ייאוש שהיה מגיע עד מצבים של בכי.

מכיוון שהטיפול ההומאופתי הינו הוליסטי, ומתייחס הן לבעיה הפיזית והן למאפיינים הייחודיים של האדם- השילוב של הבעיה במעיים, ואופייה של ד' כאישה אחראית, אמפתית ועם דאגה רבה לזולת הוביל אותי לבחור עבורה תרופה הומאופתית ששמה נתרום-סולפוריקום (Nat-s ).

לאחר כחודש כבר התחיל שיפור במצבה, הגופני והנפשי כאחד. מצב המעיים השתפר מאוד, ופעילות המעיים החלה להסתדר, עם יותר יציאות ופחות ופחות סימפטומים. ככל שהזמן עבר בתוך הטיפול מצבה המשיך להשתפר, ולבסוף השפיע גם על מצבה הנפשי.

 לאחר כחמישה חודשים בטיפול, היא חשה מצוין, הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. היא מספרת כי במקביל לטיפול היא החליטה 'לקחת את עצמה בידיים', חזרה להתעמל באופן קבוע, סידרה את התזונה שלה, ונעזרת בתוספי מזון שמשפרים את מצבה.

היא מספרת שהיא 'שכחה מהייאוש' והיא מוצאת את עצמה מחייכת וצוחקת הרבה, ובעלת יותר אנרגיה ושמחה בחייה היומיומיים.

רפואה משולבת (אינטגרטיבית)

מעבר לשיפור העצום שד' חשה, ניתן ללמוד מתיאור מקרה זה על האופן שבו הומיאופתיה משתלבת עם טיפול קונבנציונאלי. במהלך המעקב והטיפול המשיכה ד' בטיפול קונבנציונאלי סדיר, כולל מעקבים ובדיקות. הרופא שלה התרשם מאוד מהשיפור שחל במצבה בתקופה הזו, תוך שילוב התרופה הקונבנציונאלית והתרופה ההומאופתית. במקרה זה, כמו במקרים רבים נוספים שתי הרפואות משתלבות באופן נפלא, למטרת הבראת המטופלים.

 

אם אתם סובלים מקרוהן או קוליטיס, ומעוניינים לשמוע על אלטרנטיבה טבעית ויעילה לטיפול, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.