חדש!!!

 'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי בפחדים וחרדות

פחדים וחרדות הינן תופעות נפוצות המופיעות בכל גיל, ומפריעות לאיכות החיים ולאיזון הנפשי והרגשי של האדם. ישנם פחדים וחרדות ביחס לנושא ספציפי מסויים– כמו למשל פחד ממקומות סגורים, ממקומות פתוחים, חרדה חברתית או חרדת בחינות, וישנם פחדים וחרדות כלליים יותר, המתבטאים במספר תחומי חיים ומשפיעים באופן מקיף וכולל על האדם הסובל מהם.

בין אם המדובר בחרדה ופחד ספציפיים, או חרדה ופחד כלליים יותר, לטיפול ההומיאופתי יש פתרונות מצויינים המאפשרים להחזיר את השקט הנפשי, לווסת ולמתן תגובות של פחד וחרדה קיצוניות, ולטפל בבעיה ישירות מהשורש שלה.

האבחון ההומיאופתי מתבסס על איפיון מדוייק של הפחד או החרדה, וכן הסימפטומים המגיעים במקביל אליהם, כך שניתן מענה ברמת הסימפטומים הפיזיים וברמת הפחד והחרדה עצמם.

 

אתאר כאן את מהלך הטיפול של מטופל שהגיע אליי לטיפול הומאופתי עקב חרדה בנוגע לבריאות:

 ל' בן ה 50 הגיע לטיפול כשהוא סובל מהתקפי חרדה רבים, בייחוד בנוגע לבריאותו הכללית. הסימפטומים הנלווים היו תחושות של לחץ בחזה, כאבי ראש תכופים, תחושות של זרמים ובעירה בידיים וברגליים. בנוסף בתשאול שערכתי לל' הוא סיפר כי באופיו הוא אדם סגור מבחינה חברתית וממעט להתחבר לאנשים.

מכלול הסימפטומים של ל' וכן נטייתו החברתית להתבודד הנחו אותי אל התרופה ההומאופתית המתאימה עבורו באופן אישי אשר שמה הוא נתרום-ארסניקום (Nat-ars ).

לאחר כחודש וחצי בטיפול ל' סיפר על שינויים משמעותיים ברמת החרדות והסימפטומים שהוא חווה. הוא סיפר כי כבר אינו חושש לבריאותו, התחושות של השריפות נעלמו כליל, וכאבי הראש גם כן חלפו ולא חזרו עוד. בנוסף הוא סיפר כי שנת הלילה שלו השתפרה מאוד (סימפטום אשר עליו לא דווח בפגישת האבחון).

ל' ממשיך כיום בטיפול, וממשיך להנות מתוצאות הטיפול לאורך זמן. אותם סימפטומים ראשוניים איתם הגיע לא חזרו להפריע לו יותר.

 

אם אתם סובלים מחרדות או פחדים ומעוניינים לטפל בצורה בטוחה, טבעית ויעילה, התקשרו אליי כדי לשמוע על אפשרויות הטיפול ההומיאופתי עבורכם.

ד"ר ניר ברוש- 072-2713193

   
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.