טיפול הומאופתי בסינוסיטיס

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בדלקת של הסינוסים- סינוסיטיס. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיה זו על ידי טיפול בהומיאופתיה.

סינוסיטיס הינה דלקת של הסינוסים, שהינם חללים המחוברים ומקושרים לחלל האף ומנקזים ממנו את הנוזלים. כאשר מוצא הניקוז של הסינוסים נחסם מסיבה כלשהי, הצטברות הנוזל בתוך חללים אלו מהווה כר פורה להתפתחות זיהומים. סינוסיטיס מתאפיינת בתחושת גודש, כאבים באיזור הפנים והלחיים וכן לעיתים בכאבי ראש.

מדובר פעמים רבות בבעיה כרונית, אשר לה תקופות של רגיעה והתלקחות מחודשת, בעיה זו יכולה להפריע לתפקוד הרגיל ולגרום לסבל רב.

אחוזי ההצלחה בטיפול בסינוסיטיס הם גבוהים ומביאים לפתרון מהיר ויעיל לבעיה. התרופות ההומיאופתיות מאפשרות ניקוז של הסינוסים החסומים והמודלקים, וכן מאפשרות לאיזור הרגיש להתחסן מפני דלקות עתידיות

 

תיאור מקרה של מטופל שסבל מסינוסיטיס והחלים עם טיפול הומאופתי:

ר', גבר כבן 45 סבל שנים רבות מדלקות חוזרות של הסינוסים. כאדם פעיל ונמרץ, הוא היה מגיע לעיתים למצבים שבהם היה נאלץ להפסיק את פעילותו היומית כדי להחלים ולהתאושש מהתקפי הסינוסיטיס שהיו תכופים ומשביתים. בנוסף לסבל הגופני התלוותה למצב אי נוחות נפשית, כיוון שהכאב הממושך שממנו סבל גרם לאי שקט והביא אותו למצבים של חוסר סבלנות וכעסים.

המאפיינים הייחודיים של הבעיה במשולב עם הסימפטומים הנפשיים שהתלוו למצב זה הובילו אותי לבחור עבורו את התרופה ההומאופתית שעשויה ממלח אשלגן פחמתי (Kali-c). 

מה שקרה במהלך הטיפול בו היה מרשים ביותר. הוא היה נחוש להירפא מהבעיה ונעזר בתרופה ההומאופתית בהתאם להנחיות בצורה מדויקת, אשר עזרה לו בשלבים הראשונים של הטיפול לעבור התקפים במהירות ובקלות, ובהמשך הטיפול להירפא לחלוטין מהבעיה.

בנוסף לטיפול המחזק והמחסן לטווח ארוך, ציידתי אותו בתרופה לעיתות חרום בה הוא נעזר בזמנים שבהם הוא חש באיתותים של תחילת התקף, וכך בשילוב שתי התרופות (שהיו למעשה אותה התרופה במינונים שונים) הוא החל לחוות תקופות הולכות ומתארכות ללא סימפטומים. 

 

לאחר תקופה של מספר חודשים שבהם הוא הצליח לטפל בהתקפים שהלכו ופתחו ונהיו מינוריים יותר ויותר מפעם לפעם, הוא סיפר על כך שמצבו הנפשי השתפר, ושהוא חווה את עצמו יותר רגוע ונינוח, ובהתאם גם סבלן ומעניק יותר כלפי הקרובים אליו.

לאחר מכן, וכמה חודשים נוספים ללא התקפים ושיפור ניכר נוסף במצב, הטיפול ההומיאופתי הסתיים כיוון שר' הגיע למצב של בריאות שלמה וחיסוניות גבוהה מאוד.

כיום לאחר מעל לשנה מהטיפול הוא נהנה ממצב של בריאות שלמה, ללא התקפי סינוסיטיס ועם אנרגיות בלתי נדלות להמשך עשייתו למען אחרים. דוגמא נפלאה לאדם שהריפוי שלו השפיע לטובה לא רק על עצמו, אלא מתוקף היותו אדם נדיב, נותן ומעניק מעצמו גם על הקרובים לו ועל הסובבים אותו בעבודתו.

 

אם אתם סובלים מסינוסיטיס ומחפשים אלטרנטיבה טבעית ויעילה לטיפול, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

טיפול הומאופתי- ד"ר ניר ברוש
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.