טיפול הומאופתי בנזלת כרונית

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בנזלת כרונית בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיה זו בהצלחה על ידי טיפול בהומיאופתיה.

נזלת כרונית נובעת מהפרשה מרובה על ידי רירית האף- שהיא הציפוי הפנימי של מערות האף. הנזלת לעיתים סותמת את תעלות הניקוז של האוזניים ולכן גורמת לנוזלים באוזניים ולדלקות אוזניים חוזרות. בנוסף, בחלק מהמקרים הנזלת יורדת כעודף נוזלים אל דרכי הנשימה העליונות וגורמת לסימפטומים נשימתיים כמו חרחורים, נשימה כבדה ועוד.  

הטיפול ההומיאופתי מהווה אפשרות טובה מאוד וזמינה שמסייעת לילדים רבים לייבוש הנוזלים העודפים, וכך מחזירה את המערכת של האף האוזן והגרון, וכן דרכי הנשימה העליונות למצב חופשי מסימפטומים.

 

תיאור המקרהטיפול הומאופתי בנזלת כרונית

הוריו של א' הביאו אותו לטיפול הומאופתי בגיל חודשיים עם תלונה של נזלת בלתי פוסקת. למרות שגילו רק חודשיים א' הספיק ללקות בדלקת בדרכי הנשימה העליונות והגיע לאשפוז, וכן סבל מסימפטומים כרוניים של הקאות חוזרות, שיעול כבד ומלא ליחה, וחרחורים בריאות. הם אף אמרו כי לתחושתם כל הסימפטומים נובעים מהליחה והנזלת המוגברת.

לאור הסימפטומים הללו ובשל האופי המסויים של הליחה והנזלת התאמתי עבורו את התרופה ההומאופתית לייבוש נוזלים קאלי-בי (Kali-bi).

תהליך הריפוי היה מיידי. לאחר מספר ימים הנזלת התייבשה, והמשיכה להיות יבשה גם לאחר מכן. כשהגיעו לביקורת לאחר חמישה שבועות סיפרו ההורים כי כל התופעות מהן סבל א' חלפו, ובנוסף לכך גם השינה שהייתה לא רציפה השתפרה. בפגישת הביקורת הם סיפרו כי לפני הטיפול ההומיאופתי הם ניסו לטפל על ידי מיני פתרונות שונים-כולל מכשיר אדים, טיפות טבעיות שונות, אינהלציות ושטיפות עם מי מלח- כולם ללא הטבה כלל. ההומיאופתיה הייתה עבורם הטיפול היחיד שנתן להם מענה מכלל הטיפולים שניסו.

 

אם ילדכם סובל/ת מנזלת כרונית ותסמינים נלווים ואתם מעוניינים לטפל בו/ה בדרך טבעית ויעילה, התקשרו אליי לתיאום פגישת אבחון או לקבלת פרטים נוספים

072-2713193

לחצו כאן להשארת פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ד"ר ניר ברוש, רופא והומאופת

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.