טיפול הומאופתי במיגרנה וכאב ראש

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח במיגרנה וכאב ראש. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיות בריאות רבות על ידי טיפול בהומיאופתיה.

מיגרנה וכאבי ראש יכולים לעתים להביא להגבלה קשה ביותר בתפקוד, ולסבל מתמשך ורב אשר אינו נפתר באמצעים של תרופות קונבנציונאליות. לטיפול ההומיאופתי יש הצלחה רבה בריפוי והקלה של כאבי ראש ומיגרנה, בכל טווח הגילאים ובכל סוגי כאבי הראש.

 

תיאור המקרה:

ר', אשת קריירה מצליחה בת 37 הגיעה אליי עם תלונה של כאבי ראש ממושכים המשביתים אותה מעבודה, ופוגעים בשגרת יומה. הכאבים ביו בעלי אופי התקפי, ומאפיינים מיגרנוטיים. בעברה היא ניסתה טיפולים רבים, חלקם ללא הטבה כלל וחלקם עם הטבה חלקית. בדיקות שונות שביצעה כיוונו אל האבחנה של מיגרנה.  

מכיוון שהטיפול ההומאופתי הינו הוליסטי, ומבוסס על הבעיה הפיזית במשולב עם המאפיינים הייחודיים של המטופל- התיאור הייחודי של הכאבים אותו היא תיארה בפניי, והמאפיינים הכלליים של ר'- אישה מצליחנית, ממוקדת מטרה ובעלת יכולות ארגון ומעשיות גבוהה הובילו אותי לבחור עבורה תרופה הומאופתית מצמח בשם רוטה (RUTA ).

ההטבה לא איחרה לבוא. לאחר כשבועיים בלבד דיווחה ר' כי עוצמת הכאבים פחתה משמעותית, והכאבים הראשוניים שאיתם הגיעה פחתו בכ 90%!, איכות חייה השתפרה מאוד הודות לטיפול, והיא מצליחה להעביר ימים שלמים ללא סימפטומים, שהיו מקשים על חייה מאוד בעבר.

כיום כ-9 חודשים מתחילת הטיפול, ר' ממשיכה להנות מתוצאות מצוינות- רוב הזמן עובר ללא כאבי ראש, וגם כאשר מופיעים כאבי ראש מדובר בתופעה מבוקרת שאינה מונעת ממנה להמשיך בשגרת חייה. בתקופות של עומס מוגבר בחייה הנחיתי אותה להגביר את מינון התרופה כצעד מניעתי, אשר עוזר לה לעבור אותן ללא סימפטומים.

היא מדווחת שחייה השתנו מקצה לקצה, והתוצאות נשמרות ביציבות משך כל תקופה זו.

 

אם אתם סובלים ממיגרנה וכאבי ראש, ומעוניינים לשמוע על אלטרנטיבה טבעית ויעילה לטיפול, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.