מטופלים ממליצים על טיפול הומאופתי- ד"ר ניר ברוש, רופא מוסמך והומאופת קלאסי

 

ד.ק. החלימה מ-7 שנות סבל מכאבי גב חוזרים

לד"ר ניר ברוש
לאחר התכנית שעברתי אני מרגישה נפלא. עזרת לי כל כך. אתה לא יכול בכלל לתאר על מה אני מדברת (…אולי בעצם אתה כן יכולל לתאר לעצמך)
תודה ענקית!

 

שיתוף בתהליך לאחר 15 שנים של סבל מתמשך מכאבי גב תחתון

גם אני החלמתי בעזרת הרופא הצנוע ניר ברוש. 

חצי שנה של שחרור מכאבים לאחר 15 שנים של סבל בלתי פוסק.

זאת בשורה אותנטית שחייבת להיות מופצת סביב המדינה והעולם.

נפרדתי בעזרת הטיפול מכל החברים הישנים שלי- חגורות גב, כדורים למיניהם כמו ארקוקסיה, משחות רבות, כריות חימום, קרחונים לקירור ועוד. בתהליך הוצאתי סכומים גדולים של כסף על טיפולים אצל רופאים מומחים, עברתי צילומים, ביקורים במרפאות כאב וזריקות אפידורל, וגם טיפולים על ידי כירופרקטיקה, אוסטיאופתיה ופיזיותרפיה לא הצליחו לפתור את הבעיה. 

רק המחשבה על מה שהיה מעייפת…

עברתי שאיבת דיסק אצל אחד המומחים הגדולים בארץ. למעשה אין מטפל שלא הייתי אצלו!

האבחון של TMS ודרך הריפוי הביאו את הפתרון-

חברים זה פשוט, וזה מציל איכויות חיים.

אבי כנען

 

טיפול בTMS (כאבים ממקור של מתח) דן, 41, סבל משך 5 שנים (!) מכאבי גב נשנים, שהגבילו אותו משמעותית ואף גרמו לו לעזוב את עבודתו כיוון שלא היה מסוגל לשבת על כיסא בגלל הכאבים: 

ד"ר שלום רב

מה שלומך

זמן רב לא שמעת ממני, וכנראה שזה טוב… אפשר להגיד שהכל מאחורי

כיום אני בדהרה ובמרוץ מטורף להשלים פערי מקצוע ולמצוא עבודה,אני יושב כמה שמתחשק לי. מתאמן חזק מאוד. הולך עם נעליים כפי שמתחשק לי ובאמת כלל לא מתעסק יותר בבריאות. לפעמים מרגיש כאבים פה ושם , אבל – מתעלם !

ואז זה עובר…

התכנית עזרה מאוד. סייעה מאוד. נתנה כיוונים. לקבל ממך כל בוקר מייל היה מחזק ותומך. תודה רבה

אין כיום בנאדם לידי שאינו יודע מה זה TMS, וגם הפנתי אליך מס' מטופלים.

אתה יכול לרשום בשמי המלצה "מגה" חמה על הנושא ועליך בתור רופא (אפילו תשמש במייל זה..)

אין מילים. עד לפני חודש שקלתי באופן רציני שינוי מקצוע למשהו שלא יכלול ישיבה או עמידה ממושכת וחוויתי את עצמי כסוג של נכה.

כיום אני מתאמן ויושב במשרד שעות, הקרובים אלי חושבים שקרה לי נס רפואי… (חי חי חי..)

תודה על הכל.

שמרתי את כל המיילים שלך בתיקיית מועדפים. אם וכאשר אזדקק תמיד אחזור אליהם..

אהיה עימך בקשר (במידת הצורך..)

ישר כח !

 

ת.א. בן 30, טיפול בהפרעת חרדה

אני סובל מבעיות חרדה הרבה שנים וחוויתי משברים מאד קיצוניים של בלבול ופחדים קשים. 

ד"ר ניר ברוש עזר לי באופן עקבי, רגיש והדרגתי לבנות חוסן וחוזק ולהחזיר את עצמי על הרגליים באחת התקופות הכי קשות של חיי.

בזכות הטיפול ההומיאופתי שלו שהתאפיין בהקשבה מאד עירנית ומדויקת אליי, הצלחנו ממש להביא אותי ממצב של חרדת יתר למצב של יציבות ואפילו שגשוג.

הרמדיז שהוא בחר היו תמיד מדויקות ומה שאני ממש אהבתי אצלו זה את העדינות שבה הוא מתייחס אליי, בלי ללחוץ, ותמיד נותן לי להרגיש טוב עם עצמי. תמיד נותן תחושה אופטימית.

תמיד מראה איך ניתן לייצב ולפתור את המצב.

אני חוזר לטיפולים עם ד"ר ניר ממש בכל פעם שאני במשבר עם עצמי ומרגיש מאד בנוח ועם הרבה אמון בתהליך.

.

את ד"ר ניר ברוש הכרתי בחיפוש בגוגל תחת הכותרת: גלי חום טיפול הומאופתי.

 אני בת 43, גיל מוקדם יחסית לתופעות המנפאוזה, ולפני שפניתי לטיפול הורמונלי שלא מומלץ לרוב, פניתי לטיפול אלטרנטיבי, למרות שהייתי מעט סקפטית לאור נסיון קודם שהצליח בצורה זמנית.

מה שהבדיל את ניר ברוש משאר המטפלים שבדקתי הוא בזכות היותו רופא וגם הומואופת שזה נשמע לי מאוד אמין ומקצועי, ומסתבר שלא טעיתי.

בפגישה הראשונה פגשתי אדם חייכן, נעים הליכות, מקצועי ויסודי מאוד שלא פסח על שום פרט. לאחר שאלון מעמיק ויסודי הוא כבר ידע בדיוק לאיזה טיפול אני זקוקה. ניר התגלה כמטפל מחונן בעיני, הן בבחירה המדויקת בטיפול, במענה המיידי לכל השאלות שלי בכל שלב, בתמיכה הרגשית ובעידוד בלתי פוסק לגבי יעילות הטיפול.

טיפול הומואופתי הוא טיפול שדורש המון סבלנות ואני מטבעי אדם שדורש מענה מיידי, ללא ספק הרווחתי שיעור על סבלנות מהי ומסתבר שהיא אכן משתלמת. לאחר כחודש נעלמו גלי החום כליל, מה שהותיר אותי המומה לחלוטין.

בד בבד התברר לי שהטיפול שנרקח עבורי עובד בצורה בלתי נפרדת הן על הצד הפיזי והן על הצד הרגשי, חלק גדול מסימפטומים רגשיים שליליים מקבלים מענה במקביל לטיפול הפיזי וזה ערך מוסף חשוב מאוד ובלתי נפרד.

יש לציין שבכל טיפול שהוא כשמתמודדים עם בעיה גופנית, ישנם גם רגעים פחות טובים ונפילות בדרך, אך תמיד ניר נמצא שם לעודד ולגרום לי להאמין בטיפול כפי שהוא מאמין בו. הטיפול מתבצע בצורה מאוד זהירה ומדודה, על מנת לגרום לגוף לקבל את השינוי לאט לאט, והוא תמיד נמצא שם כדי לחזק ולעודד.  

ניר היקר, אני שמחה שהתמזל מזלי שמבין עשרות מטפלים שנמצאים שם להגיע דווקא אליך, אני מודה לך על המקצועיות, האדיבות, המסירות והדיוק הרב בבחירת הטיפול הנכון.

אני מאמינה שמצאתי מקום מבטחים.

ישר כוח

שולי, רמת גן

טיפול בתסמונת כאב עם תסמינים של פריצת דיסק כשנתיים- TMS: כך כתבה א' בת ה-42 מאיזור הצפון בסיום הטיפול: 

'שלומי מצוין ואני נטולת כאב לחלוטין! איזה כיף זה להרגיש בריאה ולחזור לתפקוד מלא ורגיל! אני חושבת שבזכות היעדר הכאב הרשתי לעצמי לחזור לאינטנסיביות הנהדרת של חיי…הדרך שעשינו ביחד הביאה אותי לשיפור מאד גדול וככל שאני חושבת על זה יותר אני מבינה שרכשתי כלים שעוזרים לי להתמודד עם מה שיש ושיבוא…תודה על הכל, למדתי המון! אתה רופא נהדר וממש הצלת אותי.'

טיפול הומאופתי במולוסקום קונטגיוזום 
לכבוד ד"ר ברוש

לפני מספר חדשים , בתי בת ה 4 אובחנה כחולה במלוסקום קונטגיוזום. פניתי לרפואה הקונבנציונלית אבל הפתרונות שהוצעו לי, לא מצאו חן בעיניי -"יעבור לבד תוך שנה שנתיים" ,"לייזר שיתכן וישאיר צלקות" וכו'.

לשמחתי,קראתי עליך והגעתי אליך מאילת הרחוקה.

לאחר בדיקה ראשונה, התחלת טיפול בכדורים ,פשוט מאוד ללקיחה .לפני התחלת הטיפול ,מצב העור היה בכי רע . כל יום המחלה היתה מתפשטת יותר ויותר. 

שבועיים לאחר התחלת הטיפול , ניתן היה לראות שהמחלה נעצרה . השיפור היה יומיומי . כעת , חודשיים- שלושה לאחר התחלת הטיפול , פשוט אין מחלה !

העור חלק ולא נשאר סימן שהייתה מחלה !

כל מי שקורא תגובה זו,מומלץ בחום לפנות לד"ר ברוש.

תודה תודה ושוב תודה.

 אפרים יעקב – אילת

 

לירון, 28, טיפול בסינוסיטיס כרונית וחולשה חיסונית (טיפול במרפאה און-ליין בסקייפ) 

טופלתי אצל ד"ר ברוש קרוב לשנה עקב בעיות חוזרות ונשנות של סינוסיטיס, התקררויות חוזרות וחולשות רבות של המערכת החיסונית.

ראשית אני מוכרחה לציין עד כמה נעים, אדיב ומקצועי ד"ר ברוש. הזמינות שלו והמסירות שלו הינן תכונות יוצאות דופן בעולם של ימינו.

בעבר, כל רופא היה מפנה אותי לטיפול אנטיביוטי בעת התקף סינוסיטיס ובזכות ד"ר ברוש למדתי להאמין וחוויתי חוויה אחרת, אשר הוכיחה לי שלא חייבים לקחת אנטיביוטיקה וניתן להתמודד ולמנוע גם בדרכים אחרות טבעיות. התסכול שחוויתי מניסיוני עם רופאים קונבנציונאליים לצד האוזן הקשבת הביאו אותי להאמין בטיפול ההומיאופטי ובזכותו אני פחות נעזרת היום בכדורים ובתרופות בכלל.

אני ממליצה בחום גדול על הטיפול של ד"ר ברוש שהביא לשיפור משמעותי בבריאות ובאיכות החיים שלי.

תודה על ההקשבה והאפשרות לסמוך ולהישען עליך בכל עת – ותודה על שיפור מצבי הבריאותי, שכן ללא ספק הבריאות חשובה יותר מהכול!!

בברכה,

לירון

מ', איזור הצפון, טיפול בבעיות אורטופדיות

לכל מי שמחפש הומאופת מומלץ:

בהשגחה פרטית הגעתי אל ד"ר ניר ברוש, רופא והומאופת.

סבלתי מבעיות אורטופדיות ומצב נפשי ירוד ביותר. כבר מהפגישה הראשונה עם ד"ר ברוש ראיתי לפניי אדם, במלוא מובן המילה: אנושי וחם, עם חיוך מקסים. עובדה שלא פחות חשובה מהמקצועיות שלו.

לאחר הפגישה הראשונה במרפאה הקשר בינינו לאורך כל הטיפולים היה באמצעות מיילים וסקייפ.

מודה ומתוודה, שאני פציינטית די 'נודניקית' כפי שבן זוגי כינה אותי. ניר (כך קראתי לו במשך כל התקופה, כי הוא מייד הוריד את תואר הד"ר לרפואה, וכך גם נפלה עוד מחיצה) ענה לי עם המון סבלנות והקשבה לכל שאלה הכי קטנה שהייתה לי, והיו לי המון כאלה…תמיד חזר אליי ועודד אותי בכל מצב. עד הפגישה עם ניר הרגשתי שאני סוחבת את החיים. כבר מהטיפול השני, הרגשתי שאני סוף סוף חיה את החיים. חזרתי אל החיים עם כל האנרגיות שאיבדתי. הוא פתח לי נקודות מחשבה וראיית דברים בצורה חדשה. בזכותו- למדתי איך לנווט את חיי, כפי שאני רוצה, ולעשות את מה שהכי טוב בשבילי.

ומה שמפליא- שהכל קרה בשלושה חודשים.

תם ולא נשלם, ויש עוד מה לעשות. להמשיך בדרך. ולזכותו ייאמר שהדלת שלו נשארה פתוחה בשבילי גם לעתיד.

כן ירבו מטפלים כאלה.

א. פ. – טיפול בקוצר נשימה: 
ד"ר ברוש היקר,

 אלברט איינשטיין אמר "הדמיון חשוב יותר מן הידע"

 החוויה שלי, מהמפגש איתך והלווי שזכיתי לו לאורך זמן העצימו אותי ואפשרו לי, באמצעות הדמיון המודרך שהקנת לי, להפוך את המודעות לדימיון ואת השימוש בו למקור כוח והעצמה בה במידה שידע מאפשר, במקרים אחרים ולאנשים שונים, כמקור של כוח והעצמה.

 ועכשיו משהו אישי: הקשר שיצרתי איתך והליווי לו זכיתי, הקנו לי פרספקטיבה חדשה ושונה על היחסים שלי עם הסביבה הקרובה והרחוקה. אף יותר מכך, בעיות בריאותיות, שהטרידו אותיכמו קוצר נשימה, הפכו לבעיות שניתן להתמודד איתם באמצעות הכלים שרכשתי במהלך הלווי. אני יכולה להצהיר, ממקור ראשון, שאני מרגישה הרבה יותר טוב בכל המישורים של החיים, גם בהיבטים נפשיים וגם בהיבטים פיזיים.

ועל כך אני מודה.

א.פ.

ת. ע. 69, איזור המרכז- טיפול בלאוקמיה לימפוציטית כרונית ( CLL)
ד"ר ניר ברוש שלום,
החלטתי לדווח לך על מצבי הרפואי, לאור ביקורי היום אצל הרופא המומחה ההמטולוג. כתוצאה מספירת הדם האחרונה שלי שהראתה ירידה משמעותית לטובה בתאים הלבנים, הוא קבע שמצבי גבולי ביותר, עד כדי-כך שלא בטוח בכלל שיש לי לוקמיה!
בתודה ובהערכה רבה על עזרתך ותמיכתך, ועל הטיפול המסור והמוצלח בבעיה זו. 
א.מ. בן 27 , תל אביב, טיפול בהפרעות קשב וריכוז (טיפול במרפאה און-ליין בסקייפ).

אני מאובחן בלקות למידה דיסלקציה והפרעות קשב וריכוז מכיתה ב .

ניסיתי לטפל ולשפר את המצב עם המון דברים מריטלין ועד תזונה טבעית מוקפדת ושום דבר לא הרגיש כמו פתרון אמיתי שעובד לטווח רחוק. ניסיתי לעבוד על עצמי ולשפר ואף פעם לא הרגשתי שאני "מדביק" את הקצב , הייתה תחושה שאני נשאר מאחור בכל משימה המוטלת עלי בכל עבודה חדשה באינטראקציה עם בוסים בעבודה, האתגר היה חוזר אלי לא משנה מה עשיתי או ניסיתי , תחושה של חוסר ביטחון בדברים הכי קטנים ובשעת לחץ ועומס לא הייתי מתפקד בכלל .

עם ד"ר ניר ברוש זה היה שונה מטיפולים אחרים שעשיתי , כבר מהשבועיים הראשונים התחלתי להרגיש שדברים משתנים , זה נשמע מוזר אבל בזכות האבחון המדויק שלו והרגישות המקצועית שלו כבר ידעתי שיש תקווה לשינוי במצב.

בתחילת הטיפול הרגשתי שמתעוררים דחפים בתוכי שלא היו ערים כל כך או דוכאו בגלל סיטואציות שליליות בעבר שגרמו לי להאמין שהמצב לא יכול להשתנות, התחלתי לקחת יותר אחריות על דברים שנראו לי "סיפור" ורמת כושר ההתמדה שלי עלתה מיום ליום .עברתי ממטלה אחת לשנייה והתחלתי ליהנות ממאמץ עצמי שבעבר חוויתי מולו עצלות עמוקה וחוסר אנרגיה.

כפסנתרן ומוסיקאי מקצועי רמת ההספקים שלי גדלה בצורה משמעותית ואני מרגיש שזו התקופה הפורה ביותר שהייתה לי מאז שאני עוסק בתחום וזאת מהסיבה שאני יכול לקחת על עצמי דברים ולדעת שאוכל לסיים אותם ובזמן טוב או סביר. נשמע פשוט אבל לי זה היה אתגר רציני לפני תהליך הטיפול שגרם לי להרבה מתח ותסכול.

אני חושב שחלק בלתי נפרד מהטיפול זו התחושה שהטיפול שד"ר ניר התאים לי עזר לי להתחבר לטבע שלי כאדם וזה דבר שעשה את ההבדל, אני מרגיש בזכות זה פנוי יותר מבפנים ושאוכל להתמודד עם אתגרים בצורה טבעית ושלווה יותר.

י' בת 25, טופלה במרפאה של ד"ר ברוש בחולשה ונדודי שינה קשים

יש לי הרבה סיבות להמליץ על ד"ר ניר ברוש. אני חושבת שהוא הומיאופת מעולה, יודע להקשיב ולאבחן בצורה מאוד מדויקת, גם מבחינת הרמדי הנחוצה וגם מבחינת אופי הטיפול.

ההומיאופתיה עזרה לי רבות במספר נושאים: סבלתי מתקופות חוזרות ונשנות של חולשה קיצונית, אינסומניה קשה, חוסר נוחות עצבית, פיזית ואנרגטית שהייתה מופיעה לעיתים קרובות ללא שום הסבר, לפעמים מלווה בהיפראקטיביות ו/או חולשה, ותחושות מנטליות מוזרות (כמו ערפול או חוסר יציבות מנטלית).

כיום, בזכות הטיפול המסור של ד"ר ברוש וההומיאופתיה אני כבר לא חווה כמעט דבר מכל אלו. וגם אם יש חולשות מדי פעם, זה לא מתקרב למה שהיה בעבר.

פרט לעובדה שזה פשוט עובד, אני רוצה לציין שהשירות שניתן לי היה מאוד אדיב ומקצועי. ד"ר ברוש ליווה אותי לכל אורך הדרך עד לריפוי – כל פעם כשחוויתי מצוקה כלשהי של התסמינים או כשחשתי שלא בנוח דיווחתי לו, והוא ידע לנתב את הדברים בכיוון הנכון. יכולתי אפילו להתייעץ אתו על דברים שלא קשורים ישירות לטיפול (מעצם היותו גם רופא). התרשמתי שלד"ר ברוש יש ידע והבנה רחבים מאוד בכל מה שקשור לריפוי הגוף והנפש, גם כשמדובר בתופעות שיכולות להיות מוזרות או לא ברורות כמו מה שאני חוויתי, שאלו תופעות שקשה יותר לקבל עליהן הסבר ופתרון ברפואה הקונבנציונלית.

 בקיצור – מומלץ! 

טיפול הומאופתי בשפעת ממושכת, ד' בת 37 אשר טופלה במרפאתי בחורף לפני שנתיים

שוב הגיע החורף האהוב ושוב הוא הביא איתו את חברתו השפעת. הייתי כבר על סף ייאוש כשהתקשרתי לד"ר ניר ברוש בעצת חברתי. קופסת כדורי האנטיביוטיקה כבר מונחת לצד המיטה, לאחר כמה ימים של חום גבוה, תוך כדי שיעולים בלתי פוסקים ובלתי נסבלים, לילות ללא שינה, כשהטישו בסניף הפארם הקרוב לבייתי כמעט ונגמר, גם מצב הרוח לא היה איי-יי-יי ולמען האמת לאחר יותר מחודש של יותר ימי מחלה מימי בריאות טובה או אפילו בסדרית כזאת, הרמתי טלפון. ד"ר ברוש היה קשוב כפי שאף רופא, קונבנציונלי או אלטרנטיבי לא היה קשוב לפניו. הוא באמת רצה לדעת, לקבל את התמונה המלאה, העמוקה, המפורטת ביותר שניתן, אסף עוד ועוד פרטי מידע שהתגבשו לכדי תמונה בהירה ואיתה כמה תרופות נבחרות. לצד התרופות (רמדיז) הוא המליץ לי על עוד דרכים להתחזק ולהתרפא, ומשהו בי כבר נשם לרווחה, בין שיעול לשיעול… היה זה עניין של שעות ספורות עד שמצבי החל להשתפר מרגע לקיחת הרמדי. בכל יום שעבר חל שיפור ניכר וכעבור שבוע כבר חשתי חדשה ומחודשת. בכל התקופה בה לקחתי את הרמדי ד"ר ברוש דאג להתקשר, לשאול לשלומי, שוב – בפירוט ובסבלנות נדירים. במידת הצורך עדכן מינונים ואף הזמין תרופת המשך – שלב ב' בתוכנית החלמתי. כבוד להומאופטיה, כבוד לד"ר ברוש, ותודה שהצלתם אותי מהחברה העיקשת של החורף, שבשנה הבאה כבר אדע איך להעביר אותה הלאה הרבה יותר מהר!

דורית, בת 36, טיפול הומאופתי במיגרנה

ד"ר ברוש פשוט הציל את חיי.. במשך שנים רבות חוויתי סבל עקב כאבי ראש כרוניים, ניסיתי מגוון רחב של שיטות טיפול שעזרו זמנית, אך לא פתרו את הבעיה. לפני כחודשיים רשם לי תרופה הומאופתית שהחזירה אותי לחיים, פשוטו כמשמעו. תוך זמן קצר מאד הכאבים נעלמו כליל, שמחת החיים חזרה, וחזרו גם היכולת לתפקד, ליצור ופשוט לחיות. ממליצה בחום לכל מי שסובל מבעיות פיזיות, להתייעץ איתו. הוא יחיד במינו ברגישות, במקצועיות ובידע הרב.

מיטל, טופלה בהומאופתיה בהצלחה במחלת קרוהן:

טופלתי אצל דר' ניר ברוש בעזרת הומאופטיה בתקופה שמחלת הקרוהן ממנה סבלתי היתה בהחמרה משמעותית, לדיברי רופאים קונבציונלים שאיבחנו את מצבי לא היה פיתרון רלוונטי למעט ניתוח קשה במעיים כדי לחזור למצב תיפקודי נורמאלי. הטיפול אצל ד"ר ברוש היה מפתיע בעוצמתו. הוא השפיע עלי הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית, כאבים וסימפטומים של שנים נעלמו ותחושת חיוניות ושמחה החלו ללוות את חיי היומיום שלי, בחירות חדשות שיחררו אנרגיה תקועה של תקופות ארוכות ואפשרו לי לגלות את עצמי מחדש- אוהבת יותר,שמחה ובעיקר חיה יותר מבעבר.

אני מלאת הודיה לטיפולו המסור והאחראי של ד"ר ניר מלא

האמפתיה והאהבה.

כך כותבת י. אשר טופלה בהצלחה בהומאופתיה בבעיה של נשירת שיער:

 "שמי י. אני בת 70.

לפני כעשור שנים , אם לא יותר, התחילה אצלי נשירת שיער מסיבית. ובנוסף הופיעה רגישות בעור הקרקפת – סביר להניח ששתי התופעות קשורות .

בדיקות דם שונות לא גילו בעיה שיכולה הייתה להסביר את הנשירה, ולכן גם לא קבלתי מענה רפואי לבעיה, משום שלא היה ניתן לאבחן ולזהות אותה על ידי רופאים קונבנציונאליים. במרוצת השנים שיערי הלך והתדלדל. 

המפנה חל כאשר פניתי לעזרתו של ד"ר ניר ברוש. לאחר שווידא כי אכן אין בעיה רפואית שיכולה להסביר את נשירת השיער ואת הרגישות בקרקפת, ובדק אותי לפי הפרוטוקול ההומיאופאתי, נרשמה עבורי הרמדי (תרופה הומאופתית) המתאימה (שיש לציין גם איננה יקרה). 

לאחר כחודש מתחילת נטילת התרופה הבחנתי בסימני שיפור ראשונים: הרגישות בקרקפת פחתה בהדרגה. לאחר זמן מה נוסף חל שיפור גם בנשירת השיער, שהלכה ופחתה. כעבור כ 3-4 חודשים מתחילת הטיפול יכולתי לקבוע בוודאות שהנשירה הגיעה למימדים נורמליים, ונראה שהבעיה נפתרה.

ברצוני לציין, כי במשך כל תקופת נטילת התרופה הקפדתי להימנע מחומרים הסותרים את התרופה, לפי הוראותיו של ד"ר ברוש.

מיותר לומר עד כמה אני מרוצה מן הטיפול ותוצאותיו".

כך כותבת א', בת 56, מצפון הארץ, אשר עברה טיפול הומאופתי לאיזון רגשי:

"לפני כעשרה חודשים התחלתי טיפול הומיאופתי עקב שנים ארוכות של מועקה, אי שקט ודפוסים עבר ישנים שניהלו אותי. למעשה די הסתובבתי סביב, ללא יכולת וללא מודעות, מה שהקשה עלי מאוד בחיי היום יום, וביחסי עם הקרובים לי.

לא ידעתי איך ומה לעשות כדי לשנות את המצב. ניסיתי, מאוד רציתי. התעניינתי אצל חברים בטיפולים שונים ומגוונים, ולא מצאתי משהו שידבר אלי, עד שקיבלתי המלצה על טיפול הומאופתי.

הגעתי לטיפול ממקום חלש- בטחון עצמי לא משהו, עם כעס עצמי, והרבה תסכולים.

וכן הייתה לי אמונה ותקווה גדולה שאולי מכאן אוכל לפתוח את כל המנעולים שהיו סביבי. 

לאחר תהליך עמוק ויסודי שעברתי במהלך הטיפול, אני מסתכלת לאחור ורואה כי כל הדאגות, הפחדים וחוסר השקט שליוו אותי משך שנים רבות התפוגגו, ובמהלך הזמן אני מוצאת עצמי נינוחה, נהנית בכל מקרה ובכל מקום, ללא עומסים שהיו מלווים אותי כמעט לכל מקום, ללא מתחים שגם הם היו נדחפים לי. פנויה לעשייה, נתינה והעשרה עצמית.

אני שמחה על ההזדמנות לשתף מהמקום הזה, לאחר עשרה חודשים.

 לטיפול ההומיאופתי יש קצב משלו, ובמהלכו מתרחשים דברים בגוף, בראש, ובעיקר ברגשות. זה ככל הנראה הזמן שנדרש לראש לגוף ולנשמה לסדר את ה"בלגן". מה שאני בעצם אומרת זה שהזמן פעל לטובת התהליך שעברתי.

אני מודה לך על הכל, על ההקשבה, על הסבלנות והיחס החם."

טיפול הומאופתי באלרגיה- א' בת 30 מתל אביב:

 אז איך התחיל הרומן שלי עם הומאופתיה?

אלרגיה ודלקות עיניים חוזרות ונשנות.

פיתחתי תלות בטיפות עיניים והגעתי למצב שממש "הזמנתי" לעצמי אלרגיות ברגע שבו היו נגמרות לי הטיפות. חברה טובה המליצה לי על הומאופתיה בכלל ועל ד"ר ניר ברוש בפרט, וכבר בתשאול ההומיאופתי הרגשתי שיש ירידה לפרטים ולעומק הסימפטומים שלי, בצורה שלא הכרתי בעבר.

קיבלתי מרשם והתחלתי לקחת את הרמדי (כן, זה ממש זה!!).

במהלך השבועיים שחלפו מיום לקיחת הרמדי חלה החמרה באלרגיות. בדיוק כפי שהובטח לי מראש…אך לאחר מכן לא ידעתי עוד אלרגיה בעיניים. מעבר לכך, שחררתי גם את התלות שפיתחתי בטיפות העיניים. התרופה הייתה מאוד מדויקת עבורי, הרגשתי שהיא ממש נרקחה לפי מידותיי ואישיותי.

ממליצה מאוד על הומאופתיה.

ממליצה בחום על ד"ר ניר ברוש!

אורן, 21, כפר סבא:

הדבר הראשון שעולה בי הוא שלפני שנגשתי לטיפול לא היה לי מושג כמה חזקה ההשפעה של טיפול מסוג כזה.

מהניסיון הטוב שלי עם טיפולים אלטרנטיביים, לא חשבתי שאפשר להגיע יותר מדיי לעומק בטיפול הומאופתי.

בתחילת הטיפול הותאמה לי תרופה בצורה מדויקת ביותר, חשתי את ההתמזגות איתה בגוף בכל הרמות, בצורה מאוד עוצמתית. יחד עם זאת, ועם כמה שההשפעה חזקה התהליך קורה בקצב מאוזן שמאפשר הכלה ועיבוד.

מהחוויה האישית שלי תהליך הטיפול ההומיאופתי מעביר אותי מסע מופלא, שמביא אותי לשחרור גדול מדפוסים והתניות וברמה הפיזית מחבר אותי לעצמה וחיוניות.

ומעבר לכל מאפשר לי לחוות את החיים הרבה יותר בפתיחות, ולעבור דרך מגבלות שהייתי בטוחה שהם אני.

ג.ש. 31, חיפה, ביתה בת השנתיים טופלה בליחה ושיעול:

לד"ר ניר היקר!

 ברצוני להודות לך על טיפולך המסור לביתי הקטנה (אוטוטו בת שנתיים).

הגענו אליך בתחילת החורף (לפני חודשיים בערך) כשהיא מלאה בליחה ומשתעלת.

בדקת אותה בעדינות, ענינו על שאלון ונתת מרשם והנחיות לטיפות. בהתחלה הייתי סקפטית – טיפול חד פעמי של טיפות פעמיים ביום וזהו?!

אבל אתה המשכת להיות בקשר, שאלת מה המצב ואכן נוכחנו שהילדה מתנקה לאט לאט. לבסוף שמנו לב שהליחה והשיעול נעלמו כלא היו (וכל זה מטיפול חד פעמי של טיפות פעמיים ביום וזהו!)

אין ספק שהמקצועיות שלך יחד עם גישתך העדינה והנינוחה עזרה לביתי ולנו לרכוש את אמוננו בך ובטיפול ההומיאופתי.

אתה תמיד זמין לשאלות והתייעצויות.

 מקווים שנשאר בקו הבריאות אך אם נצטרך אין ספק שנפנה אליך שוב בלי לחשוב פעמיים.

רק בריאות!

ת.,ביתה טופלה בדלקת גרון סטרפטוקוקלית בהומאופתיה:

אל ד"ר ברוש הגענו אחרי שבתי חלתה מספר פעמים בחיידק הסטרפטוקוקוס. בפעם הראשונה טיפלנו בה דרך רופאת משפחה שנתנה אנטיביוטיקה לעשרה ימים. כעבור שלושה שבועות היא שוב חלתה ושוב אנטיביוטיקה מסוג אחר.

כשהיא חלתה בשלישית, החלטנו שאנחנו לא ממשיכים לטפל בה בדרך הרגילה ובחרנו לפנות לטיפול הומאופתי אצל ד"ר ברוש על סמך המלצות שקיבלנו.

אתחיל מהסוף – תוך שלושה ימים מרגע נטילת התרופה שבתי קיבלה, היא החלימה לגמרי, וכמעט ולא סבלה מחום או כאבים במהלך תקופת ההחלמה. אין לי ספק שבחירת התרופה עבורה הייתה מדוייקת, כיוון שמאז היא בריאה לגמרי והמחלה לא חזרה יותר. מעבר לכך, היה לי לעונג לפגוש אדם נעים הליכות, עדין וקשוב מאוד. אני יותר מממליצה על טיפול הומיאופתי אצל ד"ר ברוש, מכיוון שחלק מתהליך הריפוי לתחושתי קרה מעצם המפגש איתו, וכך גם בתי הרגישה מאוד נינוחה ורפויה במחיצתו. יש אלטרנטיבה אמיתית לתרופות הרגילות, ואני מאמינה שיותר מכדאי להתנסות בה. תודה! 

מעוניינים להתייעץ לגבי בעיה כלשהי?

רוצים לדעת האם הטיפול ההומאופתי יכול לעזור לכם?

התקשרו אלי לטלפון 072-2713193 

או השאירו פרטיכם בתיבת צור קשר משמאל ואחזור אליכם בהקדם
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.