כאבים ממקור רגשי- TMS: תכנית ליישום עצמי בהתאם לעקרונות הריפוי של ד"ר סארנו

במסגרת הלימוד שאנחנו מציעים על TMS- כאבים ממקור רגשי, עומדת בפניך כעת גם האפשרות לבחור לעשות באופן עצמאי את תכנית 42 הצעדים שבנה ד"ר ניר ברוש. תכנית זו משמשת להדרכת מטופלים במרפאה של ד"ר ברוש, והיא מהווה יחד עם הבדיקה והאבחון במרפאה את עמוד התווך המרכזי של תהליך הריפוי.

ד"ר ברוש בנה את התכנית כדי לאפשר הטמעה של ההבנה של מנגנון ההיווצרות של כאבים ממקור רגשי, יחד עם תהליך לימוד מסודר ומודרך ליישום יומיומי של עקרונות הריפוי. התכנית יכולה לתת מענה לאנשים רבים שקוראים את ספריו של ד"ר סארנו ומזהים את עצמם בתוך אבחנת הכאב הרגשי-מוחי, אך לא יודעים כיצד להשתמש בכך בפועל, כדי להביא לשיפור והטבה יציבים וארוכי טווח במצבם.

התכנית בנויה בצורה של צעדים יומיומיים שמבוססים על עקרונות הריפוי בהתאם לתובנותיו של ד"ר סארנו, תוך שילוב של חומרי לימוד עדכניים וחדשניים על האופן שבו נוצרים כאבים, ידע מתחומי חקר המוח ותובנות מהתחום הרפואי שבוחן תהליכים פסיכו-פיזיולוגיים (תהליכי ריפוי של תסמונות גוף-נפש). המטרה היא להפוך את ההבנות לפעולות יומיומיות שניתן ליישם בצורה פשוטה וקלה להבנה ויישום.

מה כוללת התכנית?

התכנית כוללת חומרי לימוד רבים שמגיעים בצורת סמינר וידאו, שיעורי וידאו, הדרכות כתובות יומיומיות, תרגילי דמיון ומדיטציה מודרכים ועוד. תחילת התכנית היא בסמינר וידאו של 3 וחצי שעות, שבו ד"ר ברוש מסביר את כל העקרונות החשובים ביותר ביחס לאבחנת כאבים ממקור רגשי-מוחי, ותובנות חשובות מהמרפאה. שלב זה הינו חיוני להנחת היסודות להבנת התסמונת. לאחר הצפייה בסמינר ההמשך הוא בקורס לימודי ויישומי מקיף הבנוי מששה שבועות של לימוד. כל שבוע לימוד כולל שבעה ימים או צעדים שנבנים בהדרגה אחד על גבי השני. שבועות הלימוד נפתחים בשיעור וידאו שנותן הכוונה ודגשים ללימוד וליישום שבאים באותו שבוע, ולאחר מכן הצעדים הנוספים של השבוע עוזרים להעמיק את ההבנה ולהטמיע אותה בחיי היומיום. את התכנית ד"ר ברוש מלווה במענה במייל לשאלות בהתאם לצורך.

לסיכום, כך נראית התכנית השלמה:

סמינר וידאו של 3 וחצי שעות

6 שבועות לימוד

שיעור וידאו בתחילת כל שבוע (5 שיעורי וידאו סה"כ)

הדרכות יומיומיות בכתב בכל ימי השבוע להעמקת ההבנה ותרגולים יישומיים

מענה לשאלות וליווי על ידי ד"ר ברוש

את התכנית ניתן לעשות בקצב יומיומי של צעד אחד ביום, אך ניתן גם להתאימה לקצב האישי ולעשות אותה בכל קצב שמתאים לכל אחד ואחת. אין מגבלת זמן והחשיבות הרבה יותר היא להבנה והיישום ולא לקצב. לכל אחד ואחת באופן טבעי יש קצב אישי וחשוב להקשיב לקצב זה ולהתקדם לפיו.

מה מצריכה ממני התכנית?

אין תנאי סף ללימוד התכנית, אך יחד עם זאת יש מספר דברים שיכולים לעזור כדי להפיק ממנה את המקסימום. ראשית יש להתייעץ עם הרופא המטפל האם תכנית זו יכולה להתאים עבורך. חשוב להדגיש שתכנית זו הינה למטרת לימוד ואינה מבוססת על קשר של רופא-מטופל בינך לבין ד"ר ברוש. כאבים יכולים להיווצר במנגנונים רבים, חלקם יכולים להיות מסוכנים לבריאותך ויש לאבחן אותם רפואית. לכן יש לוודא שהבחירה ללמוד את התכנית מאושרת ומפוקחת על ידי הרופא שלך.

התכנית מורכבת מצעדים יומיומיים ליישום. במהלכה יילמד ידע רב על האופן שבו נוצרים כאבים במנגנון של TMS- כאבים ממקור מוחי-רגשי, וידע זה יתורגל כיישום ביומיום שלך. במקביל לידע על היווצרות כאבים, יילמדו תרגולי חשיבה, תרגילי עיבוד רגשי וטכניקות הדמיה. כל אלו ישתלבו לכדי מהלך שלם שנותן מענה לכל היבטי תסמונת כאבים זו. אין צורך בניסיון מוקדם, כיוון שהתכנית מלמדת כיצד לעבוד עם כל היבט החל מהצעדים הראשונים.

תרגול יומיומי יאפשר לך להפיק את המיטב מתהליך הלמידה. מומלץ להקדיש כ-30 דקות בכל יום ללמידה של החומרים שיישלחו אליך, ולתרגל כמה שיותר במשך היום. היתרון הוא שהתרגולים הינם פשוטים וניתנים לשילוב בכל אורח חיים, בלי צורך לשנות דבר. את ההבנות והטכניקות אפשר לתרגל כמעט בכל מקום ובכל זמן.

למי מתאימה התכנית?

התכנית מתאימה למי שסובלים מכאבים ממושכים ואינם מוצאים מענה לכך. בנוסף מי שסובלים מכאבים שאינם מוסברים על ידי בדיקות רפואיות ובדיקות הדמיה. התכנית אינה מתאימה למי שסובלים מדלקות פרקים, שברים בחוליות, סרטן, פריצת דיסק עם חסרים עצביים (צניחת רגל או איבוד שליטה על סוגרים) ומחלות אחרות מאובחנות רפואית.

התכנית יכולה להתאים למי שסובלים מהמצבים הבאים, לאחר התייעצות עם הרופא המטפל:

כאבי גב ממושכים, כאבי צוואר ממושכים, כאבים בשכמות, כאבים בישבנים, סכיאטיקה, כאבים במפרק הלסת (TMJ ), פציעת שימוש חוזר (RSI ), תסמונת המנהרה הקארפלית, כאבים בעצם הזנב (קוקסידיניה), פיברומיאלגיה, כאבים באגן.

כיצד ניתן להזמין את התכנית?

את תכנית 42 הצעדים ניתן להזמין על ידי כניסה לקישור בתחתית דף זה. עלות התכנית השלמה היא 640 ₪, בתשלום אחד או חלוקה לתשלומים (עד 3). לאחר ביצוע התשלום תקבלו מייל עם הדרכה כיצד להיכנס לאתר שבו התכנית מחכה עבורכם. אחת ליום ייפתח עבורכם צעד אחד חדש, ובכל פעם תוכלו לבחור בעצמכם מתי להתקדם לצעד הבא.

אני מאחל לכם הרבה בריאות והצלחה ביישום!

לפרטים נוספים על התכנית והרשמה לחצו כאןצרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.