טיפול הומאופתי בהרטבת לילה

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בהרטבת לילה בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיות בריאות רבות על ידי טיפול בהומיאופתיה.

ישנם שני סוגים של הרטבת לילה מבחינת הסיווג הרפואי. הרטבת לילה ראשונית היא כזו שאף פעם לא עברה מאז לידתו של הילד, כלומה הילד מעולם לא הצליח להיגמל. הרטבת לילה שניונית היא הרטבת לילה שבה הילד הצליח להיגמל, אך מסיבה כלשהי ההרטבה חזרה מאוחר יותר בחייו.

ישנן שיטות רבות לסיוע בהרטבת לילה, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. הטיפול ההומיאופתי מהווה אפשרות טובה מאוד וזמינה שמסייעת לילדים רבים להיגמל, במקרה והם אינם מצליחים לעשות זאת בכוחות עצמם.

 

תיאור המקרה:

י' בן ה 12 הגיע אליי לטיפול עקב הרטבת לילה שניונית. בגיל צעיר הוא נגמל באופן טבעי, אך כשהיה בן כ 5 הוא חזר להרטיב באופן כמעט רציף. כשהגיע לטיפול הוא נעזר בתחתוני לילה. במהלך התשאול התברר כי בסביבות הגיל שבו חזר להרטיב לאחר שכבר נגמל, הוריו נפרדו. נוסף על כך, באופיו הוא ילד שנמנע מעימותים וויכוחים, רגיש מאוד לזולתו וחבר טוב ולא אוהב כשכועסים עליו.

בזמן שהגיע לטיפול הוא היה מרטיב פעמיים בשבוע בלילות.

מכיוון שהטיפול ההומאופתי הינו הוליסטי ומסתמך על הבעיה המרכזית וכן מאפיינים כלליים של המטופל- הסיפור על פרידת ההורים שבעקבותיו חזרה הרטבת הלילה, בשילוב עם המזג הנעים ושוחר השלום של י'- הוביל אותי לבחור עבורו את התרופה ההומאופתית מגנזים פחמתי (Mag-c ).

בביקורת לאחר כחודש וחצי סיפרו י' ואמו כי הייתה בכל התקופה הזו רק הרטבה אחת ויחידה. 4 חודשים מתחילת הטיפול י' הרטיב רק פעמיים בכל התקופה, הפעם השנייה הייתה בזמן מחלה ויראלית. מאז גיל 4 וחצי שבו חזר להרטיב לא היו לי' תקופות כה ארוכות ללא הרטבה.  י' ממשיך בטיפול ונהנה מתוצאות מצויינות.

אם ילדכם סובל מהרטבת לילה, ואתם מעוניינים לשמוע על אלטרנטיבה טבעית ויעילה לטיפול בו, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי בהרטבת לילה בילדים.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.