מכתב תודה ממירי וארז, ההורים של י' בן ה-7  

אחרי כמה חודשים של ליווי והדרכת הורים , אנו רוצים לומר לך תודה.  
ראשית כי אתה אדם מיוחד במינו, עם סבלנות, וידע עצום. 
הובלת אותנו (בהדרכת הורים ) מדרך שנראית כבלתי אפשרית, כמשהו שאינו בר השגה, למקום מדהים, מקום שאליו שאפנו להגיע ואף יותר מזה.  
וכל זה אפילו מבלי לצאת מהבית…
בשיחות אינטרנטיות , טלפון ומיילים עשית עבודה מדהימה ועל זה מגיע לך שאפו גדול.
ושנית לומר תודה בשם הבן שלנו שלולא ההדרכה שלך הוא לא יכול היה להימצא במקום בו הוא נמצא כעת.
נתת לנו את היכולת להאמין בו ובעצמינו, את הטיפים הנכונים, והיית שם כל הדרך בשבילנו, כדי שנעשה את העבודה יחד איתו. 
אנו מאחלים לך את כל הטוב שבעולם כי זה באמת מגיע לך, ושהמון הורים ידעו שיש אנשים בעולם שיכולים לעזור, וקשב וריכוז זה לא מחלה, זה משהו שאפשר להתמודד איתו, רק צריך לרצות וצריך מנטור טוב כמוך. 
נשמח להמליץ עליך לכל מכרינו , ובאמת חשוב שאנשים ידעו.
כי אפשר "להציל " ילדים , צריך רק לדעת איך לעשות את זה נכון . 

—————————————

21.10.12

משך שנים, ביתי נאבקה עם קשיים בלימודיה והתחננה בפניי שתקבל ריטלין. חששתי מתופעות הלוואי ונלחמתי ברצונה, ובחרתי לשלם עבור שיעורים פרטיים במקום, אך דבר לא עזר והישגיה בבית הספר היו לא טובים. בקיץ שלפני כיתה י"א הסכמתי לבסוף לתת לה לעבור את האבחון, שלמעשה היה שיחה עם רופא ומילוי של טפסים. בהתאם לכך הוא החליט לרשום לה ריטלין.

התוצאות היו מדהימות ובחודשים הראשונים של כיתה י"א, בתי נהנתה מיכולת חדשה בלימודים ומציונים טובים. אך שלושה חודשים לאחר תחילת הנטילה החלו להופיע תופעות לוואי, עם קשיי הירדמות, היא אף נהפכה למופנמת מאוד, ואז החלו לה דפיקות לב. עשינו בדיקות ללב והרופא אישר שאכן מדובר בתופעות לוואי של ריטלין. הורדנו את התרופה והיא הסכימה לקחת אותה אך ורק לפני מבחנים, אך אני לא הייתי מרוצה מכך. 

בנקודה הזו חיפשתי אחרי דרך אלטרנטיבית לטפל בילדתי, ומצאתי את ד"ר ברוש. בתי החלה את הביקורים במרפאתו של ד"ר ברוש בשנתה האחרונה בבית הספר. הוא התאים לה רמדי כדי לעזור לה להתמקד בלימודיה, ושוחח איתה על עצמה, ועל השאיפות והציפיות שלה. לא משנה איך היא נכנסה לפגישות עם ד"ר ברוש, היא תמיד יצאה עם חיוך על פניה. הוא התאים עבורה רמדי בהתאם לשיחות שערכו, ובמהלך השנה הוא הוסיף רמדי נוספת כדי לעזור לה להתגבר על מצבי רוח רעים שהיו קשורים ללחץ הבחינות ולנושאים נוספים. היא הגיבה באופן מפעים, והתוצאות היו מעל ומעבר למצופה.

הודות לטיפול ולאכפתיות של ד"ר ברוש, בתי הצטיינה בבחינות הסיום בבית הספר, והיא נרגשת וגאה בהישגיה. ד"ר ברוש עזר לבתי להשיג הרבה יותר מאשר תוצאות טובות בבחינות בבית הספר. הוא עזר לה להבין שהיא יכולה להשיג כל דבר בחייה שבו היא מתמקדת ואליו היא מפנה את מלוא תשומת הלב והאנרגיה שלה.

מרים שטיירמן

———————————————————————————————————————-

אלירן מוטיוק בן 27 , תל אביב, מוזיקאי (טיפול במרפאה און-ליין בסקייפ).

 אני מאובחן בלקות למידה דיסלקציה והפרעות קשב וריכוז מכיתה ב .

 ניסיתי לטפל ולשפר את המצב עם המון דברים מריטלין ועד תזונה טבעית מוקפדת ושום דבר לא הרגיש כמו פתרון אמיתי שעובד לטווח רחוק .

ניסיתי לעבוד על עצמי ולשפר ואף פעם לא הרגשתי שאני "מדביק" את הקצב , הייתה תחושה שאני נשאר מאחור בכל משימה המוטלת עלי בכל עבודה חדשה באינטראקציה עם בוסים בעבודה, האתגר היה חוזר אלי לא משנה מה עשיתי או ניסיתי , תחושה של חוסר ביטחון בדברים הכי קטנים ובשעת לחץ ועומס לא הייתי מתפקד בכלל .

עם ד"ר ניר ברוש זה היה שונה מטיפולים אחרים שעשיתי , כבר מהשבועיים הראשונים התחלתי להרגיש שדברים משתנים , זה נשמע מוזר אבל בזכות האבחון המדויק שלו והרגישות המקצועית שלו כבר ידעתי שיש תקווה לשינוי במצב.

בתחילת הטיפול הרגשתי שמתעוררים דחפים בתוכי שלא היו ערים כל כך או דוכאו בגלל סיטואציות שליליות בעבר שגרמו לי להאמין שהמצב לא יכול להשתנות, התחלתי לקחת יותר אחריות על דברים שנראו לי "סיפור" ורמת כושר ההתמדה שלי עלתה מיום ליום .

עברתי ממטלה אחת לשנייה והתחלתי ליהנות ממאמץ עצמי שבעבר חוויתי מולו עצלות עמוקה וחוסר אנרגיה.

כפסנתרן ומוסיקאי מקצועי רמת ההספקים שלי גדלה בצורה משמעותית ואני מרגיש שזו התקופה הפורה ביותר שהייתה לי מאז שאני עוסק בתחום וזאת מהסיבה שאני יכול לקחת על עצמי דברים ולדעת שאוכל לסיים אותם ובזמן טוב או סביר. נשמע פשוט אבל לי זה היה אתגר רציני לפני תהליך הטיפול שגרם לי להרבה מתח ותסכול.

אני חושב שחלק בלתי נפרד מהטיפול זו התחושה שהטיפול שד"ר ניר התאים לי עזר לי להתחבר לטבע שלי כאדם וזה דבר שעשה את ההבדל, אני מרגיש בזכות זה פנוי יותר מבפנים ושאוכל להתמודד עם אתגרים בצורה טבעית ושלווה יותר.
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.