טיפול הומאופתי בדלקת ריאות בילדים

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בדלקת ריאות בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בדלקת ריאות בהומיאופתיה.

דלקת ריאות הינה זיהום בדרכי הנשימה התחתונות והריאות. בעיקרון המושג דלקת ריאות כולל בתוכו הן זיהומים ממקור ויראלי והן זיהומים ממקור חיידקי. בשל הסיבוכים האפשריים של מצב זה הטיפול הקונבנציונאלי המקובל הוא על ידי אנטיביוטיקה.

כאשר הילד סובל מדלקת ריאות חד פעמית ניתן לטפל באופן מיידי על ידי הומיאופתיה וכך לחזק את מערכת החיסון ולעזור לה להדוף את הגורם המחולל אל מחוץ לגוף ולהתגבר על המחלה במהירות רבה יותר ותוך הפחתה ניכרת של הסיכוי לפתח סיבוכים.

בנוסף, כאשר הילד סובל מדלקות ריאה חוזרות, על ידי טיפול הומאופתי ניתן לחסן מפני הדבקות חוזרות נוספות, וכך למנוע את המשך מעגל הקסמים הלא סימפטי ממנו סובל הילד.

  

תיאור המקרה של נ' בן ה 6:

נ' בן ה 6 הגיע לטיפולי עקב תופעה של דלקות ריאה חוזרות.

הוא היה סובל מדלקות ריאה אחת לשלושה חודשים בממוצע, ובאחת מהפעמים הוא אף הגיע לאשפוז בבית החולים עקב דלקת ריאות קשה במיוחד, לשם טיפול אנטיביוטי דרך הווריד. תופעה זו של דלקות ריאה חוזרות אף השפיעה על קצב התפתחותו הכללי, וניתן היה לראות אצלו חולשה חיסונית כללית.

הסממן המיוחד אצל נ' שעלה בתשאול שהיה דלקת ריאות שהתמקדה בעיקר בריאה הימנית, וכן ההישנות של דלקות הריאה בגיל כה צעיר, הם שכיוונו אותי לתרופה הומאופתית מצמח ששמו ליקופודיום (Lycopodium).

בביקורות שבאו לאחר מכן התוצאות היו מצוינות, וקרו בצורה מהירה ביותר.

נ' לא סבל עוד מאף דלקת ריאות, ובריאותו הכללית השתפרה מאוד. הוא הפך לילד חזק וחסין מבחינת תפקוד מערכת החיסון, ואף כששאר הילדים היו חולים בגן שלו, ולאחר מכן בכיתה א' בבית הספר הוא נשאר בריא וללא מחלות רציניות, למעט צינון קל פה ושם.

שנה וחצי מתחילת הטיפול נ' נהנה מבריאות שלמה, ודלקות הריאות הן בעיה שנעלמה לחלוטין.

אחת לזמן מסוים, ובהתאם לצורך, הוא מקבל מנת חיזוק של התרופה ההומאופתית לשם חיזוק חיסוני ומניעה, למשל לקראת החורף.

      

אם ילדכם סובל מדלקת ריאות או דלקות ריאה חוזרות, ואתם מעוניינים לטפל בו באופן טבעי ויעיל, צרו איתי קשר להסבר וייעוץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי בדלקת ריאות בילדים.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

 

טיפול הומאופתי בילדים- ד"ר ניר ברוש
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.