חדש!!!

'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי בדלקת גרון

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בדלקות גרון בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בדלקות גרון חוזרות בילדים על ידי טיפול בהומיאופתיה.

דלקת גרון עשויה להיגרם מזיהום חיידקי או ויראלי. בכמחצית מהמקרים הגורם הוא וירוס, ולכן אין טעם וצורך לטפל באנטיביוטיקה. במחצית השנייה של המקרים מדובר במזהם חיידקי, כאשר אחד מהחיידקים הוא סטרפטוקוקוס מסוג A. מכיוון שבמקרי הדבקה עם חיידק זה יש סיכוי מסוים לסיבוכים כמו דלקת של קרומי הלב, או נזק לכליות, נותנים לילדים אנטיביוטיקה באופן גורף.

הבעיה בכך היא כפולה- האחת היא שלילדים ללא סטרפטוקוקוס A נותנים אנטיביוטיקה לחינם, וכך לא רק שהטיפול אינו מוצדק, אלא גם מחלישים את המערכת החיסונית של הילד. הבעיה השנייה היא רחבה יותר כיוון שעודף אנטיביוטיקה גורם לחיידקים לפתח עמידות כנגדה.

 כך נוצר מצב שבו ילדים רבים נכנסים למעגל של הדבקות חוזרות, תוך קבלת כמויות גדולות של אנטיביוטיקה, והחלשת מערכת החיסון, מה שמביא למעגל קסמים מתיש של דלקות גרון חוזרות ונשנות.

 להומיאופתיה במקרים אלו יש אחוזי הצלחה מרשימים ביותר, ויכולת להפסיק את הסבל הנגרם לילדים ולכל המשפחה מהבעיה הטורדנית.

זהו תיאור המקרה של ב', ילדה בת 5 וחצי עם תלונה של דלקות גרון חוזרות, שלוו גם בנוזלים באוזניים:

בבדיקה שערכתי ב' התגלתה כילדה עדינה מאוד, עם רגישות מוגברת לגורמים סביבתיים, כמו רעש, חרקים ועוד. בנוסף היא הייתה רזה, מיעטה לאכול ואכלה אוכל לא מגוון. מבחינה בריאותית ב' הייתה סובלת מדלקות גרון סטרפטוקוקליות חוזרות, שלוו בדלקות באוזניים, וכן נוזלים באוזניים.

מכלול הסימפטומים של ב' בשילוב עם המזג המעודן והרגיש שלה הובילו אותי להתאים לה את התרופה ההומאופתית סיליקה (silicea).

לאחר מספר מנות של התרופה ההומאופתית מצבה של ב' החל להשתפר. תדירות המחלות החוזרות ונשנות שלה פחתה, והיא החלה לעלות במשקל ולהתחזק. לאחר מכן דלקות הגרון לא חזרו עוד, הנוזלים באוזניים נעלמו, השמיעה השתפרה, ותופעה של אלרגיה שליוותה אותה מאז ינקותה נעלמה אף היא. היה ברור שהיא מתחזקת מבחינה חיסונית, כיוון שחשיפה לקור למשל שהייתה גורמת לה לחלות בעבר, כעת הייתה עוברת ללא פגע.

לא מזמן שוחחתי עם אמה של ב', כאשר מאז תחילת הטיפול חלפו כשנה ושלושה חודשים. היא סיפרה לי שהדלקות לא חזרו מאז, ולא רק זה, אלא שמילדה רגישה שנדבקת במחלות מכל משב רוח קל, ב' הפכה לילדה חסונה וחזקה מבחינה חיסונית, ששומרת באופן קבוע על מצב של בריאות מצויינת. פה ושם צינון קל, וזה הכל.

אם ילדכם סובל/ת מדלקות גרון חוזרות, ואתם מעוניינים לטפל בו/ה באופן טבעי וללא אנטיביוטיקה ותופעות לוואי, צרו איתי קשר לטלפון 072-2713193

 ד"ר ניר ברוש- רופא והומאופת
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.