חדש!!!

'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי בדלקת אוזניים בילדים

 

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בדלקות אוזניים בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בדלקות אוזניים בילדים על ידי טיפול בהומיאופתיה.

דלקות אוזניים עשויות להיות מטרד רפואי אמיתי בגילאים הצעירים. לא רק שהילדים סובלים מהכאב, כאשר תופעה זו חוזרת על עצמה פעם אחר פעם מערכת החיסון של הילדים נחלשת, ולעיתים אף רואים תחלואה נלווית של ירידה במשקל וחוסר תיאבון, ואף הפרעות בשינה. בנוסף, כאשר הדלקת אינה מטופלת לאורך זמן, הצטברות הנוזלים עשויה לפגוע בשמיעה וביכולת פיתוח ורכישת השפה אצל הילדים.

הטיפול ההומיאופתי מוצלח ביותר בטיפול בדלקות אוזניים בילדים, ובאחוזים גבוהים ביותר (!) פותר את הבעיה. ניתן אף למנוע 'ניתוח כפתורים' אצל ילדים רבים ולייבש את הנוזלים באוזניים בצורה טבעית ועדינה וללא תופעות לוואי, תוך חיזוק חיסוני ומניעת חזרת הדלקת.

אציג כאן מקרה של תינוקת שהגיעה לטיפולי בדלקת אוזניים חוזרת.

 

תיאור המקרה:

ו' בת ה-7 חודשים הגיעה לטיפול עם תלונה של דלקות אוזניים חוזרות במשך חודשיים וחצי רצופים. היא לא הספיקה להתאושש מדלקת אחת, וכבר הגיע מחזור חדש של דלקת, למרות טיפול אנטיביוטי חוזר ונשנה. בנוסף היא סבלה מחוסר שקט רב, הייתה עצבנית ו'תלונתית', התיאבון שלה היה ירוד יחסית, והיא כל הזמן התלוננה ורצתה להיות מוחזקת על הידיים של אחד ההורים או הסבתות. השינה הייתה בעייתית גם כן, וו' הייתה מתעוררת בלילות בבכי ומעירה יחד איתה את ההורים.

בחרתי עבורה את התרופה ההומאופתית קמומילה, שידועה כאחת התרופות הטובות ביותר לריפוי הומאופתי של דלקת אוזניים.

כעבור כחודש וחצי ו' אמה וסבתה חזרו אליי לביקורת.

"הילדה אחרת", כך הן אמרו. מאז הנטילה הייתה דלקת אחת בהתחלה, ומאז יש שקט (זו תגובה אופיינית הומאופתית- הקצנה ראשונית זמנית של הסימפטומים הקיימים לשם ריפויים, ולאחר מכן ריפוי יסודי ועמוק). ו' היא ילדה אנרגטית ושמחה, מאוד סקרנית ומלאת חיים. אמה של ו' אמרה שזה שינוי של מאה שמונים מעלות- אין יותר כאבים, אין יותר בכי, היא כבר לא רוצה כל הזמן על הידיים, והלילות שקטים עם שינה טובה ורגועה. בנוסף ו' החלה לאכול באופן רגיל, והמזג הנעים והחברותי שלה החל להיחשף ולהתגלות. "אפילו בגן הגננות התחילו לאהוב אותה…" כך אמרה האם. ובאמת השינוי שנגלה לעיניי היה שינוי של מאה שמונים מעלות- מילדה חסרת מנוחה וחסרת שקט שסבלה מאוד מכאבים, ו' השתנתה ללא הכר- היא הפכה לתינוקת שמחה, אנרגטית ומלאת חיים, עם מבט מחייך בעיניים.  

 

זהו הריפוי ההומיאופתי במיטבו- עדין, מהיר וללא תופעות לוואי.

 

אם ילדכם סובל מדלקת אוזניים או נוזלים באוזניים, ואתם מעוניינים לטפל בו באופן טבעי ויעיל, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

טיפול הומאופתי בילדים- ד"ר ניר ברוש
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.