חדש!!!

'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי בתסמיני גיל המעבר- גלי חום, עייפות, שינויי מצב הרוח

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בתסמיני גיל המעבר בנשים, אשר מתבטאים פעמים רבות בגלי חום המלווים בהזעת יתר, שינויים במצב הרוח כחוסר שקט ועצבנות ולעיתים עייפות וירידה באנרגיה הכללית.

אחוזי ההצלחה בריפוי תסמיני גיל המעבר בנשים הינם גבוהים במיוחד, ומכיוון שהטיפול ההומיאופתי הינו הוליסטי במהותו, לא אחת קורה שנשים אשר באות לטפל בבעיה מסוימת מרכזית אחרת, מספרות במפגשי המעקב על 'תופעת לוואי' חיובית שהיא היעלמות של סימפטומים של גיל המעבר במקביל לשיפור בתלונה המרכזית איתה באו לטיפול.

 

אציג כאן את תיאור המקרה של מטופלת אשר הגיעה לטיפול בשל סימפטומים קשים במיוחד של גיל המעבר:

ל', אישה בת כ 50,  הגיעה אליי במצב של סימפטומים חריפים ביותר של גיל המעבר אשר החלו בשנה האחרונה. התלונות היו כה דרמטיות עד שהפריעו למהלך חייה התקין. היא סבלה מגלי חום אשר היו מלווים בהזעה רבה במיוחד, עד כדי כך שנאלצה להחליף את בגדיה מספר רב של פעמים ביום בשל כך.

התופעה מנעה ממנה להמשיך כרגיל בחייה המשפחתיים והחברתיים, כיוון שההזעות הגבילו אותה למקומות בהם היא יכלה להחליף את בגדיה- היא הייתה נמנעת למשל ממפגשים חברתיים בשל כך. בנוסף שנת הלילה שלה הופרעה קשות בשל ההזעה המרובה ופגעה באיכות חייה גם בפן זה.

מכלול הסימפטומים שתיארה בפני ל', אשר כללו את התופעות הללו, וכן סימפטומים נוספים נלווים הובילו אותי לבחור עבורה את אחת מהתרופות ההומיאופתיות הטובות ביותר לסימפטומים הורמונאליים בכלל, ושל גיל המעבר בפרט, בשם ספיה (sepia).

 

לאחר כחודש בלבד (!) בטיפול, דיווחה ל' על שיפור ניכר במצבה.

גלי החום פחתו באופן דרמטי, וההזעות שליוו את גלי החום נעלמו כמעט כליל. היעלמותם של הסימפטומים הללו אפשרה לל' לחזור לחיי חברה ומשפחה רגילים ותקינים. השינה שלה השתפרה אף היא באופן ניכר, כיוון שגלי החום וההזעות בלילה הפסיקו להטריד אותה. כעת, ללא גלי החום התכופים וההזעות היא יכלה שוב להסתובב בביטחון בכל מקום שרצתה, ללא הגבלה כלשהי בניידות, וללא תלות בהחלפת הבגדים. חייה חזרו למסלולם הטבעי.

בשיחת הביקורת ל' תיארה בפני את השינוי שחל במצבה לטובה, ואף הוסיפה כי מאז תחילת הטיפול היא הבינה שהיא צריכה לקחת את עצמה בידיים, ולהתחיל לטפל בעצמה ולדאוג לבריאותה, גם באופנים יותר כוללים ומקיפים.

כרופא והומאופת אין דבר שמשמח אותי יותר לשמוע מאשר מטופלים שמחליטים לקחת אחריות על בריאותם באופן הכולל ביותר, וכך הופכים ל'רופאים של עצמם' ולשותפים פעילים במהלך הריפוי והטיפול. מניסיוני כאשר אנשים מתייחסים כך לבריאותם- התוצאות והשיפור לא מאחרים לבוא, לא רק מבחינה בריאותית אלא גם בתחומים רבים נוספים בחייהם. לקיחת אחריות היא אחד המפתחות החשובים ביותר לריפוי!

  

אם גם אתן סובלות מתופעות וסימפטומים של גיל המעבר צרו איתי קשר לייעוץ לגבי אפשרויות טיפול הומיאופתי בעל תוצאות מוכחות בתופעות אלו-

התקשרו לטלפון 072-2713193

או השאירו פרטים כאן ואחזור אליכן בהקדם

 

 

 טיפול הומאופתי- ד"ר ניר ברוש

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.