חדש!!!

 'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי בבעיות התנהגות

 באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח בבעיות התנהגות ככעסים, התפרצויות זעם, חוסר משמעת ועוד בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיות בריאות רבות על ידי טיפול בהומיאופתיה.

לבעיות התנהגות בילדים ישנן סיבות רבות, ולכן התשאול ההומיאופתי המעמיק הינו חיוני ביותר לאיתור שורש הבעיה וטיפול בה. אין זה מספיק להגדיר את הילד תחת הכותרת הכללית של הפרעת קשב וריכוז או היפראקטיביות, כיוון שישנם מאפיינים ייחודיים הגורמים לבעיות אלו בכל ילד, והם שונים ורבים.

אלימות אצל ילדים גם היא בדרך כלל רק תוצאה של גורם מסוים שמשפיע על הילד- לעיתים מדובר באירוע מפחיד שהילד חווה, לעיתים התנהגות שהוא רוכש מהתבוננות בילדים אחרים או מבוגרים בסביבתו, ולעיתים מדובר בחסרים או עודפים פיזיולוגיים לחלוטין כמו למשל ריבוי ג'אנק פוד, סוכרים וכן הלאה. לכן חשוב מאוד לאתר את הסיבה או הסיבות לבעיה ההתנהגותית אצל כל ילד וילד באופן אינדיבידואלי ולטפל בהן באופן מדויק כדי להשיג ריפוי שלם.

 

כדי להמחיש זאת אציג כאן את המקרה של ג' בן התשע, אשר הגיע אליי לטיפול עקב התקפי זעם ואלימות שהחלו באופן פתאומי בבית הספר:

אמו של ג' סיפרה לי בתחילת הפגישה שהילד שלה השתנה מאוד החל מתחילת שנת הלימודים בבית הספר. מילד מקסים, מקובל חברתית, תלמיד מצטיין ואהוב ביותר על המורות, הוא הפך לפתע לחסר סבלנות עם התפרצויות זעם בלתי מוסברות. הוא עדיין נשאר תלמיד טוב אך כעת התנהגותו הקשתה עליו ועל המורות והתלמידים האחרים.

הוא היה מרביץ, צועק, יוצא מהכיתה בזעם, זורק דברים בכעס ועוד.

בנוסף סיפרה האם כי התיאבון שלו התגבר מאוד לאחרונה, ונראה כי אין לו שובע, גם לאחר שאוכל ארוחות שלמות מלאות הוא ממשיך לאכול, אוכל בכמויות לא סבירות ורעב כל הזמן. כאשר שאלתי האם השתנה משהו בחייו מהזמן שבו הבחינה בשינוי זה בהתנהגות סיפרה אמו כי היא ואביו של ג' נפרדו ממש לפני שהבעיה החלה.

מבחינה הומאופתית, כאשר מטפלים בבעיה מסוג זה, נלקחים מספר גורמים בחשבון להתאמת הטיפול הנכון. הסיפור של פרידת ההורים שלאחריו התחילו בעיות האלימות והמשמעת, יחד עם התיאבון המוגבר והתקפי הזעם הובילו אותי לבחור לג' תרופה הומאופתית העשויה מסוכר (Saccharum-o ).

לאחר כחודש בלבד (!) הגיעו ג' ואמו לביקורת. האם אמרה שהיא מופתעת מאוד מתוצאות הטיפול שהיו מהירות וחד משמעיות. היא סיפרה שג' חזר להיות כפי שהיה תמיד, מקסים, אהוב ותלמיד חרוץ וטוב. בנוסף היא סיפרה כי התקפי הזעם והאלימות נעלמו כלא היו, והתיאבון חזר להיות נורמאלי. היא הרגישה שהיא קיבלה את הילד המקסים שלה בחזרה.

 

מסיפורו של ג' ניתן לראות כיצד הטיפול ההומיאופתי פועל במיטבו- ריפוי עדין, עמוק ואפקטיבי, שיש ביכולתו לרפא בעיות ולאזן מצבים רגשיים במהירות רבה ועם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר בילדים.

 

אם ילדכם סובל מבעיות התנהגות ואתם מעוניינים לבדוק אפשרות של טיפול הומאופתי עבורו התקשרו אליי לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

 

 טיפול הומאופתי- ד"ר ניר ברוש

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.