חדש!!!

 'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי באסטמה בילדים

 באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח באסטמה בילדים. המטרה היא להראות דרך תיאורי מקרה אמיתיים, כי ישנה אלטרנטיבה אמיתית ויעילה לטיפול בבעיות בריאות רבות על ידי טיפול בהומיאופתיה.

אסטמה היא מחלה חסימתית של דרכי הנשימה, המלווה בצפצופים, קוצר נשימה ושיעול. למחלה זו רקע תורשתי, ולכן פעמים רבות באותה משפחה ניתן למצוא קרוב משפחה אשר גם הוא סובל מאסטמה או לחילופין אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) או נזלת אלרגית.

הטיפול התרופתי הקונבנציונאלי מציע הקלה בלבד, ללא יכולת לפתור את הבעיה, ולכן שילוב הטיפול הקונבנציונאלי עם הומיאופתיה, אשר משפרת את התפקוד הנשימתי של הילד, מומלץ ביותר.

 

תיאור המקרה:

ש' בן הארבע הגיע אליי לטיפול עקב אסטמה. הוא היה סובל מהתקפי קוצר נשימה בכל פעם שהיה מתאמץ או משחק בגן, ותמיד היה מתעייף לפני הילדים האחרים בני גילו. ההתקפים היו מלווים באודם בפנים, וזיעה, וניכר היה שהנשימה המוגבלת מפריעה לו לשחק כשאר בני גילו.

בנוסף היה סובל מהתקפים אחת לתקופה מסוימת שדרשו אינהלציות ותרופות נוספות.

מבחינת המאפיינים הכלליים, ש' הוא ילד חמוד מאוד, שכשהגיע לטיפול היה מתבייש ומפחד מזרים. למשל כשהיו עולים במדרגות לבית היה מתחבא מאחורי אמו בכל פעם כששכן היה עובר מולם.

מכיוון שהטיפול ההומאופתי הוא הוליסטי, ומבוסס הן על הבעיות הפיזיות והן על המאפיינים האישיים- מאפייני הנשימה המיוחדים של ש', שהתאפיינו בקוצר נשימה במאמץ, וכן התעוררויות בלילה בשעות 2-3 עם התקפי קוצר נשימה, במשולב עם החששות שלו מפני זרים ומעט חוסר ביטחון- הובילו אותי אל התרופה קאלי-ארסניק (Kali-ars).

לאחר מנה אחת בלבד (!) חל שיפור ניכר במצבו, כמות ההתקפים פחתה דרמטית, והיכולת שלו לשחק עם הילדים האחרים בני גילו מבלי להתעייף עלתה משמעותית. השיפור נמשך גם מספר שבועות לאחר מכן, עד שהגיע למצב שבו הבעיה חלפה, ללא התקפים, ועם כושר גופני יוצא מהכלל. בנוסף, הפחד מפני זרים נעלם, וש' היה יכול עכשיו ללכת במדרגות מבלי להתחבא מאחורי אמו כשאחד מהשכנים עבר בדרך.

גם כעת כחצי שנה מתחילת הטיפול מצבו מצוין. אחת לכמה זמן יש מעט שיעול, כשריד קלוש לסימפטומים שמהם סבל לפני כן משך כל חייו. במצבים אלו הוא מקבל מנת חיזוק של התרופה, ומתגבר עליהם בקלות רבה.    

 

אם ילדכם סובל מאסטמה, ואתם מעוניינים לשמוע על אלטרנטיבה טבעית ויעילה לטיפול בו, צרו איתי קשר ואשמח להסביר ולייעץ לגבי אפשרויות הטיפול ההומיאופתי באסטמה בילדים.

ליצירת קשר- התקשרו לטלפון 072-2713193

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.