חדש!!!

 'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

טיפול הומאופתי באלרגיה

באתר זה תוכלו לקרוא על טיפול הומאופתי מוצלח באלרגיות. אלרגיה היא תגובה בעודף של מערכת החיסון כלפי גורם חיצוני או פנימי אשר בדרך כלל אינו אמור להפעיל אותה. אלרגיה יכולה להתבטא באופן עורי כפריחה על גבי העור, כסימפטומים של מערכת אף-אוזן-גרון של עיטושים רבים, גירודים באיזור הצוואר והחיך ונזלת, וכן יכולה להתבטא בצורה של נשימה אסטמתית ובתסמינים של מערכת העיכול (אי נוחות, שינויים ביציאות, נפיחות וגזים ועוד).

אחוזי ההצלחה בריפוי אלרגיות בטיפול ההומיאופתי הינם גבוהים במיוחד, הן בילדים והן במבוגרים. מטרת הטיפול היא לא רק לטפל בסימפטומים של האלרגיה, אלא ללמד את הגוף לטווח הארוך כיצד לא להגיב בעודף לאותם גירויים תמימים שאינם אמורים להפעיל ביתר את מערכת החיסון.

 

אציג כאן את תיאור המקרה של מטופלת אשר הגיעה לטיפול בשל סימפטומים מטרידים של אלרגיה:

ח', אישה בת כ 45,  הגיעה לטיפולי עקב אלרגיה רבת שנים שהתבטאה בנזלת כרונית, עיטושים רבים, גירודים בחיך ובגרון ועוד.

בתשאול ח' התגלתה כאישה מאוד מהימנה, עובדת מסורה ואחראית, וכמי שלוקחת על עצמה אחריות רבה על הסובבים אותה. בנוסף באופייה היא אישה מאוד מנומסת ומתחשבת בזולתה, עד שהיא עשויה לעיתים לא להביע את דעתה בשל כך. מכיוון שהטיפול ההומיאופתי הינו הוליסטי- כלומר מטפל באדם השלם על כלל הסימפטומים והמאפיינים הייחודיים שלו- בחרתי עבורה את התרופה ההומאופתית Carcinosin. זו אחת מהתרופות הנפוצות ביותר בשימוש ההומיאופתי, והיא מטפלת בטווח רחב מאוד של בעיות רפואיות, בהצלחה רבה.

 

התוצאות היו מהירות מאוד, ותוך מספר שבועות ח' דיווחה על שיפור במצבה. העיטושים פחתו בהדרגה, הגירודים בחיך ובגרון חלפו כמעט לחלוטין ומצבה הבריאותי הכללי השתפר מאוד. כאשר נפגשנו לביקורת לטיפול חיכתה לי הפתעה נוספת- ח' החליטה לקחת אחריות מלאה על בריאותה הכללית, ועשתה תכנית של ירידה במשקל אשר הביאה לתוצאות מאוד מרשימות. היא דיווח כי הסימפטומים נעלמו כמעט כליל ושהיא מרגישה מצוין ודואגת לבריאותה באופן שוטף.

לאחר מספר שבועות נוספים הסימפטומים נעלמו כליל, ובנקודה זו העברתי אותה למינון תחזוקתי לטווח ארוך, כדי לשמר ולקבע את התוצאות שהושגו במערכת הגוף והנפש.

גם כיום, חודשים רבים לאחר תחילת הטיפול ח' ממשיכה ליהנות ממצב חופשי מסימפטומים ומבריאות משופרת ביחס למצבה ההתחלתי, הודות לטיפול ההומיאופתי ולמעורבותה המלאה בתהליך הריפוי שלה עצמה.

  

אם גם אתם/ן סובלים/ות מתופעות וסימפטומים של אלרגיה צרו איתי קשר לייעוץ לגבי אפשרויות טיפול בעל תוצאות מוכחות בתופעות אלו-

התקשרו לטלפון 072-2713193                       

או השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם/ן בהקדם

 

 

 

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.