חדש!!!

'טיפ של בריאות' ידיעון הבריאות הטבעית של ד"ר ברוש! לחצו כאן וקבלו את הידיעון ישירות לתיבת המייל שלכם, בחינם!

 ד"ר ניר ברוש- רופא MD והומאופת, מטפל בשילוב רפואה טבעית ומשלימה

–          רופא כללי מוסמך MD משנת 2006- בית הספר לרפואה, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב (לצפייה בתעודה לחצו –MD license )
 –        מנהל מרפאה, רופא מייעץ והומאופת בכיר 2008-2012- 'כללית רפואה משלימה'
–          הומאופת קלאסי RCHom משנת 2010, בית הספר להומיאופתיה בראשות ד"ר חיים רוזנטל, 'מכללת ברושים' (לצפייה בתעודה לחצו –RCHom
–          חבר רשום באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית 2012-2016 (לאתר האגודה- לחצו כאן, לתעודה לחצו-Homeopathic Association)
–           בוגר השתלמות בהומאופתיה קלאסית עם ג'רמי שר, 2014, מההומאופתים המובילים והידועים ביותר בעולם (לצפייה בתעודה)
–          מנחה מוסמך בשיטת 'ההרחבה' של האור הלבן משנת 2009,  בית הספר של האור הלבן למנחים בראשות שי טובלי
–          מטפל מוסמך ברפואה משלימה וטבעית- 2016 ברלין גרמניה (לצפייה בתעודה)
–          רישיון רפואי גרמני, רישיון לעסוק ברפואה בגרמניה 2018 (לצפייה בתעודה), חבר מן המניין בהסתדרות הרפואית של מדינת ברלין, גרמניה
–        מרצה על המוח ותהליכי למידה במסגרת מרכזי הפסג"ה- הכשרות למורים של משרד החינוך החל משנת 2014
–        מרצה מבוקש בכנסים ומעביר קורסים בישראל ובברלין בפני קהלים רחבים על נושאי בריאות, ריפוי כאבים ורפואה טבעית 

 

מאז ומתמיד התעניינתי באנשים, ובאופן שבו ניתן להקל על סבל ומכאובים- פיזיים ורגשיים-נפשיים. הבחירה בלימודי הרפואה הייתה לכן צעד טבעי עבורי. תקופת הלימודים באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע, אפשרה לי להכיר לעומק את מצבי החולי השונים, וללוות אנשים בהתמודדותם עם מחלות בכל שלבי החיים, במחלקות השונות של בית החולים 'סורוקה'.

דגש רב הושם בלימודי הרפואה על הקשר האנושי והאישי שעל הרופא לקיים עם מטופליו, ואת המתנה הזו אותה רכשתי במהלך הלימודים הטמעתי בחיי ובעבודתי הנוכחית כרופא והומאופת.

במהלך הלימודים במקביל לידע הרב ויקר הערך שנרכש ביחס לבריאות ואיזון הגוף, נוכחתי בכך שלא ניתן מספיק דגש על רפואה מונעת, כמו למשל תזונה נכונה וקיום אורח חיים נכון כבסיס לבריאות טובה לאורך זמן, ובנוסף לכך נתקלתי בעובדה מטרידה כאשר נוכחתי שאצל מטופלים רבים למרות טיפול תרופתי מיטבי המחלה הבסיסית נותרה כפי שהיא. כלומר- הבעיה שלהם לא קיבלה טיפול מרפא ומונע שלם, כזה שמכוון לפתרון יסודי של הבעיה בנוסף ובמקביל להפחתת הסימפטומים הנראים שלה. 

לאחר השלמת הלימודים וסיום שנת עבודה מעשית בבית חולים ('תקופת הסטאז"), בה גם עבדתי כתורן חוץ במחלקת ילדים ואותה סיימתי בהצטיינות, המשכתי את דרכי הרפואית בתחום הרפואה המשלימה והרפואה המשולבת (רפואה אינטגרטיבית- שילוב מיטבי של שיטות קונבנציונאליות ומשלימות). 

שיטת הטיפול אותה רכשתי היא ההומיאופתיה הקלאסית, בבית הספר הישראלי להומיאופתיה קלאסית בראשותו של ד"ר חיים רוזנטל (מראשוני ההומאופתים בישראל, ורופא הומאופת ידוע בקנה מידה עולמי), ובמקביל אליה המשכתי במחקר ובלימוד של שיטות ריפוי טבעיות נוספות הנעזרות בתזונה נכונה, תוספי מזון ועוד. כמו כן שימשתי משך 4 וחצי שנים כמנהל מרפאות לרפואה משלימה של 'שירותי בריאות כללית', וכרופא מייעץ והומאופת בכיר במרפאות של 'כללית רפואה משלימה'. במקביל לכך שיטת 'The Expansion' בה התמחיתי במהלך השנים האחרונות ואותה למדתי ממפתחה שי טובלי, העשירה אותי במימד חדש ליכולת האבחון והירידה לחקר עומקן של בעיות בריאות, ובמיוחד כשהמקור להן הוא רגשי ונפשי.

מכיוון שדרכי הרפואית כוללת הן הכשרה כרופא קונבנציונאלי והן כהומאופת קלאסי ושיטות של רפואה משלימה וריפוי פסיכו-רוחני- העבודה שלי בקליניקה עם מטופלים מכבדת את כלל הדרכים הרפואיות ונעזרת בקשת הרחבה של טיפולים ושיטות אבחון הן קונבנציונאליות והן משלימות. במרפאה אני שם דגש על שימוש בשיטות הריפוי והטיפול הנכונות לכל אדם בהתאם לבעיה שממנה הוא סובל- מתאים למטופליי תרופות הומאופתיות, מייעץ ומכוון לגבי תזונה מניעתית ומרפאת, ממליץ על השלמת מינרלים תוספי מזון וצמחים, וכן על טיפולים קונבנציונאליים, כולל מתן תרופות, ביקורות אצל רופאים מומחים והשלמת בדיקות מעבדה והדמייה בהתאם לצורך באבחנה ובטיפול. 

כיום אני מתגורר בברלין, גרמניה, ומקבל מטופלים במרפאה רב-לאומית. בנוסף לכך אני מקבל מטופלים מכל רחבי העולם במרפאה בינלאומית (הטיפולים נעשים באנגלית ובעברית דרך וידאו-צ'אט ומטופלי המרפאה מגיעים מכל רחבי הגלובוס: ארצות-הברית, קנדה, מרכז-אמריקה, דרום-אפריקה, אנגליה, גרמניה ושאר ארצות אירופה, וכמובן ישראל). כמו כן, לאור הביקוש הרב אני מגיע במיוחד לארץ כל חודשיים-שלושה לקבלת מטופלים כרופא והומאופת באופן פרטי בתל-אביב, כאשר בין הטיפולים אני שומר על קשר רציף עם מטופליי בטלפון, סקייפ ואימייל. 

כמי שמחויב לעזור למטופליו להגיע לבריאות הטובה ביותר, בדרכים ושיטות האפקטיביות ביותר, אני לא מפסיק אף פעם להמשיך ללמוד ולפתח ולהרחיב את הידע והכלים המקצועיים שאני נעזר בהם במהלך הטיפול.  

אני מאמין, וכך מוכיח הניסיון המעשי, כי השילוב בין ידע רפואי רחב ומעמיק וקשר אישי בין המטופל לרופא המטפל, המתבסס על אמון ותמיכה בתהליכי ריפוי, הוא המתכון המנצח לבריאות ומאפשר ריפוי מהיר, יסודי ובאווירה אנושית חמה ותומכת.

אני מאחל לכם בריאות שלמה

שלכם

ד"ר ניר ברוש

מעוניינים להתייעץ לגבי שאלה אישית?

רוצים לדעת האם הטיפול יכול לעזור לכם?

התקשרו אלי לטלפון 072-2713193

או מלאו פרטיכם בתיבת צור קשר משמאל ואחזור אליכם בהקדם  

 
צרו עימי קשר
072-2713193

שם:

מייל:

טלפון:

פרטים נוספים

ד"ר ניר ברוש רופא והומאופת, מרפאה און-ליין, ליעוץ טלפוני: 072-2713193
הכתוב באתר הינו לצרכי מידע בלבד ואינו משמש כתחליף לייעוץ רפואי אישי.